Inzerce

Přístup a chování lékaře gynekologa k těhotným pacientkám.

Jsem asi 8 týdnů těhotná,ve 4.týdnu jsem musela akutně na pohotovost, protože jsem začala krvácet.Pocity strachu byly úplně šílené, zjistili mi hematom a doporučili léky a klid na lůžku.Teprve potom jsem šla ke svému gynekologovi na první prohlídku v těhotenství.jeho přístup mě doslova šokoval, nekonalo se žádné"Maminko gratuluji jste těhotná",vše co mě zajímalo jsem z něj musela doslova páčit a byl tak nevrlý a podrážděný, jako by měl v ordinaci simulanta a ne těhotnou matku.Na závěr mi řekl ať si nemyslím, že budu celé těhotenství na neschopence a ani se nezeptal v jakém prostředí a kde pracuji.Potřebovala jsem slyšet, že plod je v pořádku a jak se ten hematom vyvíjí atd.Vyšla jsem z ordinace ze slzami v očích a okamžitě gynekologa změnila.Myslíte, že takové jednání je normální a jak by se měl lékař chovat k těhotné ženě??????

Inzerce
Odpovědi
komonice

tak mě například gynd'ák řekl ve druhém měsíci:ve třetím měsíci se podíváme jestli má plod hlavičku....... stačí?týden jsem nemohla usnout.jak můžou takhle idiotsky mluvit?

Reagovatpoděkovatnahlásit

4. července 2007, 09:33:50

kakaonita

Dobrý den! nejsem těhotná, ale byla jsem odeslána svou gynekoložkou na indikační vyšetření na ženskou kliniku šlo o myom , který mi rostl a měla jsem bolesti v bederní páteři. Šéf oddělení pan primář mne vyšetřil a povídá-paní já nemám dělohu a bolí mne také záda již10let, no a ještě místo toho , aby mi řekl, jestli mám jít na operaci , nebo ne mě poslal k psychologovi, myslím si že to nebylo správné jednání, stalo se to loni v říjnu, změnila jsem nemocnoci, kde měli ke mě lidský přístu, dnes jsem už 3týdny po operaci a cítím se fajn a do té nemocnice s arogantním primářem už nevkročím, myslíte si , že si ženy musí nechat vše líbit, jen pproto, že jsou pacientky a nejsou na vysokém postu, je to správné jednání, myslíte si , že onen primář by to tak nechal kdyby se na mém místě ocitla jeho žena a měla tuto zkušenost??

16. ledna 2008, 16:33:42

Marcela

Jsem ve 22. týdnu těhotenství a dnes jsem byla akorát v poradně.Nikdo se mě tam nezeptá jak se cítím a musím to říct sama.Dnes jsem řekla, že už mám dva dny křeče v břiše a průjem a tvrdne mě břicho třeba na 6-7 hodin.Doktorka i sestřička mě řekli, že jsem nastydlá, že mám nějakou chřipku a že to není jejich problém at si zajdu k obvodákovi.Ale proč, když vím, že to chřipka není??To bych asi poznala.A chtěla jsem po doktorce at mě napíše papír do práce co můžu a nemůžu dělat poprvé řekla ne a když jsem to chtěla znovu, tak bouhla do stolu a řekla, že jí nezajímá kde pracujua a co dělám a zvýšila hlas.Je to normální?

30. ledna 2008, 15:17:27

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Macíček (Zánět močového měchýře: na vině je hygiena i nechráněný sex) 7. prosince 2016, 14:33:25

Za mě na problémy s močovým měchýřem jedině Probiolact. Vyzkoušel jsem kde co a tohle… Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 21:29:31

znám ty potíže, ale tady nemůžu psát co je potřeba, ale zkus užívat kapucínku, kozlík,… Diskutovat

• Berta (ukončení léčby antidepresivy) 3. prosince 2016, 17:03:35

Proč AD vysazujte? Mohou se brát dlouhodobě i celoživotně pokud vám pomáhají. Když… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.