Inzerce

Alergie na ovoce a zeleninu

Máte prosím někdo zkušenosti s alergií na ovoce a zeleninu? Dceři je 6 let a má atopický ekzém, který se pořád zhoršuje, kotikoidy zaberou vždy jen na chvíli. Vyzkoušeli už jsme spoustu mastí a olejíčku do koupele. Děkuji Zuzka

Inzerce
Odpovědi
Zdenek

Ekzemem trpim od 8 mesicu a az ted, kdy mi tahne na 30, jsem vyzkousel něco, co mi opravdu pomaha. Mel jsem to stesti, vyzkouset prirodni australskou kosmetiku Grahams Natural Alternatives.Kosmetiku mi dovezla teta, která tam zije a po dotazu na vyrobce nam bylo sdeleno, ze nekdy na jare, by se mela prodavat také u nas. Tuto kosmetiku muzu vrele doporucit.

Reagovatpoděkovatnahlásit

13. dubna 2006, 10:24:16

Dana1 poděkování

Alergii na ovoce a zeleninu, kterou dcera měla rok a nejedla je, jsem u dcery odstranila tím, že začala obojí konzumovat po malinkých kouscích a po půl roce alergie nebyla. Zní to divně, ale takto se zbavila i alergie na arašídy.

21. května 2014, 11:23:01

martina

dceri je 7 let,ma alergii na jablka,banany,pomerance,broskve,celer,orechy,pyly. prosim poradte,jak to bylo u vas s odstranenim alergie

18. listopadu 2014, 10:11:16

Nella

Jak se ta alergie projevuje?

17. května 2017, 16:14:10

Anina1 poděkování

Zkuste probiotika, mě to pomohlo. Měla jsem potravinářskou alergii. Problém je ve funkci žaludku a střev. Potřebují obnovit mikrofloru.

20. prosince 2014, 22:58:22

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak moc je pro Vás důležité, zda dětská kosmetika má označení BIO?
Zatím hlasovalo 148 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Šárka (Rivotril) 15. srpna 2018, 09:18:27

Zdravím Petro,děkuji za projev soucítění.Nechci to zakřiknout,ale již druhý den mě… Diskutovat

• (Chronicka prostatitida - pomohlo vam nieco???) 14. srpna 2018, 10:40:10

ATB jeden měsíc je žalostně málo. Nejlepší je kombinace dvou až tří a brát je… Diskutovat

• Tomáš (malé bílé "pupínky" okolo žaludu) 13. srpna 2018, 16:05:30

Ahoj mám něco jako akné na penisu, nejvíce zespodu. Občas jsou to bílé tečky které se… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.