Inzerce

Alergie na ovoce a zeleninu

Máte prosím někdo zkušenosti s alergií na ovoce a zeleninu? Dceři je 6 let a má atopický ekzém, který se pořád zhoršuje, kotikoidy zaberou vždy jen na chvíli. Vyzkoušeli už jsme spoustu mastí a olejíčku do koupele. Děkuji Zuzka

Inzerce
Odpovědi
Zdenek

Ekzemem trpim od 8 mesicu a az ted, kdy mi tahne na 30, jsem vyzkousel něco, co mi opravdu pomaha. Mel jsem to stesti, vyzkouset prirodni australskou kosmetiku Grahams Natural Alternatives.Kosmetiku mi dovezla teta, která tam zije a po dotazu na vyrobce nam bylo sdeleno, ze nekdy na jare, by se mela prodavat také u nas. Tuto kosmetiku muzu vrele doporucit.

Reagovatpoděkovatnahlásit

13. dubna 2006, 10:24:16

Dana1 poděkování

Alergii na ovoce a zeleninu, kterou dcera měla rok a nejedla je, jsem u dcery odstranila tím, že začala obojí konzumovat po malinkých kouscích a po půl roce alergie nebyla. Zní to divně, ale takto se zbavila i alergie na arašídy.

21. května 2014, 11:23:01

martina

dceri je 7 let,ma alergii na jablka,banany,pomerance,broskve,celer,orechy,pyly. prosim poradte,jak to bylo u vas s odstranenim alergie

18. listopadu 2014, 10:11:16

Anina

Zkuste probiotika, mě to pomohlo. Měla jsem potravinářskou alergii. Problém je ve funkci žaludku a střev. Potřebují obnovit mikrofloru.

20. prosince 2014, 22:58:22

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (Syndrom karpálního tunelu) 4. prosince 2016, 09:28:06

neotravuj s poxlou ! Diskutovat

• YXCV (schizofrenie a lék Abilify) 4. prosince 2016, 20:08:02

Zdravim, beru abilify asi pul roku 30mg denne,plus do toho rano haloperidol 1,5 mg. Mam hlasy, Jsem… Diskutovat

• Martina (Operace hemoroidů) 8. prosince 2016, 11:50:54

Pokud jste to ještě neřešila, tak doporucuju metodu hal-rar jsem druhy den po operaci polehavam… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.