Inzerce

Poradte mi prosim!

Dobry den, je mi 19 let a zavodně sportuji. Asi před mesicem jsem zjistil na toalet. papire krev, pote to ustalo, ale dnes byla krev na papire znovu!Muze to byt jen natrhly ritni otvor, nebo se jedna o hemoroidy? a popripade co by jse mi poradili?Nechat to prozatim byt?dekuji moc!

Inzerce
Odpovědi
Jiřina

Existuje jediná rada - objednat se na kolonoskopické vyšetření a pokud se prokáží hemoroidy a bude nutná operace, bez váhání na ni přistoupit. Longova metoda je prakticky bezbolestná, mohu doporučit, čekala jsem, že to bude horší a nebylo. Takže nebát se a jednat!

Reagovatpoděkovatnahlásit

24. března 2006, 18:40:26

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Z jakého důvodu držíte bezlepkovou dietu?
Zatím hlasovalo 107 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Mirka (Proti zácpě fungují probiotika) 20. dubna 2017, 08:24:02

Zácpa dokáže pořádně potrápit. Znám to. Ale naštěstí je tu Probiolact. Ráno a večer… Diskutovat

• Karla (padání vlasů) 21. dubna 2017, 17:45:54

Ahoj velmi dobre jsou prrodni barvy voono ,take je pouzivam. A jsem s nima moc spokojena.Neobsahuji… Diskutovat

• Silva (Po trhání osmiček) 19. dubna 2017, 21:25:33

Koupíš v lékárně bez receptu Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.