Inzerce

atopicky ekzem a homeopatie

Jsem maminkou chlapecka 2r3m,od 3mesicu ma problemy s atopickym ekzemem,od 9mesicu je lecen kortikoidnimi mastickami,jen obcasne.Po ukonceni kojeni v jeho 19mesicich se stav zhorsoval,nyni uz 3mesice je stale na kortikoidech,potize ustupuji tak na tyden a objevuji se znovu a znovu,mate nekdo zkusenost s homeopatii u atopiku?mam obavy z temer nepretrzite kortikoidni lecby.dekuji,jana (30let)

Inzerce
Odpovědi
Eva

Dobrý den, je mi 20 a trpím atopickým ekzémem. Zkusila jsem i homeopatii a mohu ji vřele doporučit. Celá léčba byla spojena s dietou-zákaz mléka, pšenice, sacharózy a citrusových plodů. Pomocí homeopatik jsem se léčila rok a půl a opravdu to pomáhalo. Cítila jsem se plná energie! Bohuže po této době se u mě začal ekzém znovu projevovat. Nevím proč, ale možná to bylo změnou prostředí. Nyní se opět léčím klasickou medicínou.

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. března 2006, 15:51:33

baby

Prectete si Geoff pribehy na www.e kzem-lupenka.cz. Kortikoidy urcite ne! To je to posledni co muzete pro tak male dite udelat.

30. března 2006, 19:23:43

Zdenek

Ekzemem trpim od 8 mesicu a az ted, kdy mi tahne na 30, jsem vyzkousel něco, co mi opravdu pomaha. Mel jsem to stesti, vyzkouset prirodni australskou kosmetiku Grahams Natural Alternatives.Kosmetiku mi dovezla teta, která tam zije a po dotazu na vyrobce nam bylo sdeleno, ze nekdy na jare, by se mela prodavat také u nas. Tuto kosmetiku muzu vrele doporucit.

13. dubna 2006, 10:25:24

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jitka (erektilní dysfunkce) 6. prosince 2016, 12:08:58

Erectan, Erectan, Erectan...to je modlidba mého muže každý den a naštěstí vyslyšená! Diskutovat

• Jamie (Operace hemoroidů) 5. prosince 2016, 00:03:23

30.11. Jsem byl na kontrole - zatim jen zvenku, dovnitř se ještě nedalo koukat. Vse se prý hoji… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 5. prosince 2016, 21:42:42

Nemyslím, že v tom nemám jasno, ja viem o čom píšeš, ale zaujímalo by ma či si sa… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.