Inzerce

atopicky ekzem a homeopatie

Jsem maminkou chlapecka 2r3m,od 3mesicu ma problemy s atopickym ekzemem,od 9mesicu je lecen kortikoidnimi mastickami,jen obcasne.Po ukonceni kojeni v jeho 19mesicich se stav zhorsoval,nyni uz 3mesice je stale na kortikoidech,potize ustupuji tak na tyden a objevuji se znovu a znovu,mate nekdo zkusenost s homeopatii u atopiku?mam obavy z temer nepretrzite kortikoidni lecby.dekuji,jana (30let)

Inzerce
Odpovědi
Eva

Dobrý den, je mi 20 a trpím atopickým ekzémem. Zkusila jsem i homeopatii a mohu ji vřele doporučit. Celá léčba byla spojena s dietou-zákaz mléka, pšenice, sacharózy a citrusových plodů. Pomocí homeopatik jsem se léčila rok a půl a opravdu to pomáhalo. Cítila jsem se plná energie! Bohuže po této době se u mě začal ekzém znovu projevovat. Nevím proč, ale možná to bylo změnou prostředí. Nyní se opět léčím klasickou medicínou.

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. března 2006, 15:51:33

baby

Prectete si Geoff pribehy na www.e kzem-lupenka.cz. Kortikoidy urcite ne! To je to posledni co muzete pro tak male dite udelat.

30. března 2006, 19:23:43

Zdenek

Ekzemem trpim od 8 mesicu a az ted, kdy mi tahne na 30, jsem vyzkousel něco, co mi opravdu pomaha. Mel jsem to stesti, vyzkouset prirodni australskou kosmetiku Grahams Natural Alternatives.Kosmetiku mi dovezla teta, která tam zije a po dotazu na vyrobce nam bylo sdeleno, ze nekdy na jare, by se mela prodavat také u nas. Tuto kosmetiku muzu vrele doporucit.

13. dubna 2006, 10:25:24

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce https://www.musimcasto.cz/?utm_source=banner&utm_content=ordinace.cz
Anketa
Poskytoval/-a jste někdy první pomoc u epileptického záchvatu?
Zatím hlasovalo 134 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • kiki (Dentální hygiena – nutnost, nebo marketingový trik?) 23. února 2017, 23:53:17

joo ted jsem na ni nazuby taky narazila :D Diskutovat

• Silvie (Lumbální punkce) 21. února 2017, 14:38:03

Mám pár hodin po zárkoku. Bolí to, ale dá se to v pohodě zvládnou a hned je po všem. Ležet… Diskutovat

• Viktorie (Křivice - vitamín D) 19. února 2017, 22:34:08

Dávám je to důležité! Maminky dřív dávaly rybí tuk, my už naštěstí máme tyhle… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.