Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Liposukce

Vaše zkušenosti s liposukcí- jak jste spokojeni, zkušenosti, postřehy.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
cierny

liposukce má lepší výsledky u žen, jako u mužů. Slouží k odstranění podkožného tuku na některých místech. Není to hubnutí, ale spíše "modelace" některých tělesných partií. Nemá to vůbec pozitivní vliv na zdraví, leda snad na ženskou psychiku zasaženou médii šířenou modlou vyhublého ideálu krásy.

Kamila

Já jsem liposukci podstoupila před rokem. Byla jsem na ultrazvukové liposukci boků a s výsledkem jsem velice spokojená. Pomohlo mi to moc, protože přes veškerou dřívější snahu s dietami a cvičením jsem se nemohla širokých boků zbavit. Není to jen dobrý pocit, ale také to, že už nemám takové problémy s nákupem oblečení. Dřív koupit kalhoty nebo šaty které by mi sedly byl téměř nadlidský úkol. Liposukci jsem si nechala udělat tady: http://www.vaserlipo.cz/zakrok-vaser-lipo Za perfektní přístup a halvně skvělý výsledek mohu doporučit. A hlavně ženám co o tom uvažují jedna rada: Liposukce vám pomůže, ale není všelék. Je potřeba si udržovat postavu před i po liposukci. Myslím tím pohybem a zdravým jídlem.

Karolína Lovosická

Moje známá podstoupila liposukci, a je spokojená.

Valerie

Mám jizvy po hubnutí, strie a nevím jak se toho zbyvit, jsou velice viditelné

Petruska

Dobrý den, je to už konečný zákrok, nepomůže nějaký krém nebo sérum?

Denisa

Něco na hubnutí, vitamíny nebo doplnky stravy na přírodní bázi?

Mia

Dobrý den, cvičím a mám strie, nevíte co na ně použít? Nechci ještě absolvovat liposukci i když mám silnou nadváhu:_)

Darina

Hodně jsem nabrala a potřebuji zhubnout 10 kg, nevím jak na to, poradíte?

Amélie

Ahoj, já už dlouho uvažuji nad liposukcí břicha ale nevím jaký můžu očekávat výsledek... máte za sebou někdo konkrétně tuhle liposukci?

Jana

Dobrý den, kdy ji doporučujete? Používám krémy na celulitidu a vůbec nepomáhají.

Jana

Amélie já sem byla na liposukci před pár měsíci v Aesthevita, a jaký mohu cca očekávat výsledek jsem konzultovala s plastikem. Byl ochotný, s žádnou otázkou mě nijak neodbyl

Amélie

Ahoj, děkuji. A vzal si plastik za tu konzultaci nějaké peníze nebo byla zdarma?

Jana

Pan doktor Pilka má konzultace zdarma, neplatila sem nic

Nadja

Dobrý den, používýte nějaký krém na strie?

Barbora

Jak jste v aesthevita spokojené s pooperační péčí?

Jana

Za mě jsem byla na této klinice spokojená se vším. Co se pooperační péče týká tak tam nemám co vytknout

Jarmila

Je vhodná v každém věku? Nebo doporučujete nějaké preparárty na hubnutí?

Marie

Za mě můžu taky doporučit Aesthevita .. Byla jsem tu na plastice jen jednou ale jsem z kliniky unešená

Jaroslava

Dobrý večer mám škaredou pomerančovou kůži, co bych si měla pořídit domů? Třeba nějaký cvičící stroj nebo nějaký druh cvičení co bych mohla dělat doma? Děkuji za radu?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce