Inzerce

dotaz na zubní lékařku

v r.2002 jsem dostala informaci a tehdy jsem jí nevěnovala pozornost, ale dnes je to aktuální: Na Praze 5 prý má svojí ordinací alternativní zubní lékařka, která používá při léčbě celostní medicínu. Zároveň po přečtení knihy od Michelo Calfia-Co o nás prozrazují zuby jsem si uvědomila, že každá nemoc tedy i zubů má svou přičinu, sdělte mi prosím zda existuje v Praze zubař-ka, který-á se tímto zabývá. Děkuji a přeji všem krásný láskyplný den. Zdeňka Řípová.

Inzerce
Odpovědi
Iveta2 poděkování

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, mám vytrženou 6 dole na které sem měla korunku. Pro časté záněty, a nyní i přes přeléčení antibiotiky (což také nepomohlo) mi bylo doporučeno vytrhnutí. Zub sem si nechala tedy vytrhnout. Nechci můstek,chtěla bych si tam nechat dát náhradní zub, což prý však jeden zub stojí 30 tisíc Kč. Mě se to zdá nějak moc.(moje šéfová má celé horní patro cca40tis.).Chtěla bych se zeptat kolik zubní náhrada stojí, nebo jestli byste mi prosím poradila něco podobného.Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Iveta

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. března 2006, 07:41:21

Iveta Holomucká

Dobrý den. Jsem v 8. tt a již 4. den mě dost bolí zduřelá dáseň kolem osmičky vlevo dole. Bolest mi vystřeluje až do krku, jako bych měla anginu. Na jednom místě u "moudráku" mám lehce odchlíplou dáseň. Vypadá to, že roste, ale zdá se mi vylezlý stejně, jako ostatní stoličky. Nechci stále polykat paralen, i když mi zabírá, abych neublížila mimču. Se zubama jsem dosud nikdy neměla problém, krom občasného zubního kamene. Poraďte mi prosím, zda přečkat bolest, nebo čím ji s ohledem na miminko tlumit. Moc Vám děkuji!

Reagovatpoděkovatnahlásit

18. ledna 2011, 09:46:43

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (Syndrom karpálního tunelu) 4. prosince 2016, 09:28:06

neotravuj s poxlou ! Diskutovat

• anonym (lexaurin a závislost) 9. prosince 2016, 14:40:16

kdo myslíš, že Ti poradí, je to málo inf. email :-) Diskutovat

• Jana (pocení v podpaží) 9. prosince 2016, 13:21:49

Po přečtení diskuze jsem tedy zvědavá, jestli mi pomůže Expicial deoforte, jak se zdá,… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.