Inzerce

Tamiflu

Kde je možné koupit nebo objednat lék Tamiflu. V lékárnách jsem se setkal s různými informacemi. Že není, ale "snad bude" v dubnu. Dále že se dodává jen do skladů a konečně, že je pouze na lékařský předpis. Moje otázka je tedy , jak to je doopravdy? Jde o podpultový lék na který má právo nákupu jen někdo ?

Inzerce
Odpovědi
Bubla

Podle mě jde jen o to, jak z lidí vymlátit co nejvíc peněz, nepamatujete si snad jaký poprask vyvovala ptačí chřipka? Přitom se v jejím průbhu víceméně nic nedělo, ale proč z pár případů neudělat epidemi či ještě komerčně zdařilejší pandemii?

Reagovatpoděkovatnahlásit

30. června 2009, 19:42:29

nespokojenec

kdybyste viděl, že v NY to kupují i na obyčejnou rýmu, tak byste nechápal. Čech je občan druhé kategorie, až po uprchlících.

22. března 2018, 23:19:29

nespokojenec

Musíte mít někoho známého v USA. Tam se Tamiflu (pravý genuine) prodává v trafikách a drogeriích bez předpisu. Nechte si to poslat letecky a doporučuji si pro jistotu zajít k lékaři a vystavit si nějaké potvrzení. Zkušenost s českými celníky je totiž taková, že Vám to zabaví, pokud to je bez předpisu a leteckou poštou, nebo Vám to český celník jednoduše ukradne, pokud balík posíláte ekonomickou cestou po moři. To je 30 - letá dokázána zkušenost, nejen od čechoameričanů, ale z celého světa. Balíky se vykrádají, ovšem Česko vede. Český celník je ve vykrádání balíků mistr nad mistry.

22. března 2018, 23:18:00

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Opalujete se na jarním sluníčku?
Zatím hlasovalo 162 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Milan Ostrava (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 15. června 2018, 10:35:11

To dáš chlape. Byl jsem na tom úplně stejně. Život bez cigára jsem si neuměl představit.… Diskutovat

• denny82468 (pocení v podpaží) 19. června 2018, 07:56:01

Jediná věc co mi pomohla byly Podpažní vložky - Keep It Dry. Kdo nezná, tak to je prostě… Diskutovat

• David (tonsilektomie) 20. června 2018, 00:19:32

ano ja som 5 dni po operacii ešte som si nezapalil je to otrava v bolestiach byť doma ked je… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.