Inzerce

dotaz

léky

Inzerce
Odpovědi
david........

zdravim vsechny.zacal jsem uzivat velaxin na socialni fobii a chci se zeptat jestli tento lek ovlivnuje erekci a ejakulaci???dekuji za odpoved

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. ledna 2007, 23:26:23

slava

velaxin beru asi pul roku a s erekci jsem problemy mněl mirne to spiš s ejakulaci to je horší ale časem se tělo léku přispůsobuje takže ty potíže pomalu odchází tady u toho léku se podle mně a nebo alespon u mně potlačují a nebo spomalují emoce tak že to u sexu chvíly trvá a když to trvá až moc dlouho tak není co by podporovalo erekci tak se to dá logicky vysvětlit no ale vokecat se dá všecko :)

28. ledna 2008, 21:15:01

mara1 poděkování

Hm, to bych doporučoval se raději dotázat tady na situ v lékařské poradně: http://www.or dinace. cz/centrum/erektilni-dysfunkce /poradna/

15. února 2007, 10:10:24

mara

ht tp://www.ordinace.cz/centrum /erektilni-dysfunkce/poradna/ Předchozí příspěvek nějak chybně zobrazil odkaz - zkouším to ještě jednou, když - tak tam proklikejte ručně;-).

15. února 2007, 10:13:08

Tomáš

Do lékárny bych nešel, pak se na tebe dívají jak na blbce. Objednal jsem si z netu Clavin Gold, který mi ukázal noc a zážitek, jako nikdy předtím.

23. dubna 2013, 15:38:36

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Z jakého důvodu držíte bezlepkovou dietu?
Zatím hlasovalo 6 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jiří (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 25. března 2017, 16:12:22

Tak lidičky, já už na dámě zaregistrovaný jsem od r. 2013, jen jsem na to zapomněl. Veletce… Diskutovat

• Iva (Plíseň nehtů neboli onychomykóza) 22. března 2017, 08:57:39

Tak na to bych taky vsadila. Ocet je dezinfekční a stejně efektivně působí proti lupům.… Diskutovat

• anna (lupus) 27. března 2017, 16:11:37

Ahoj mojmu oteckovy prisli ze ma lupus uz ale napada organy je na are len cakame co sa bude diat… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.