Inzerce

očkování proti encefalitidě

Dobrý den.Jsem cca ve 2-3 týdnu těhotenství zjistila jsem to tet o víkendu tak to ještě nemám potvrzené od doktora ale jsem zoufalá minulý týden jsem si nechala¨píchnout poslední tu 3 injekci na proti klíšťatům takže už jsem byla těhotná a mám strašný strach jestli to nepoškodilo plod.A ještě bych se chtěla zeptat na léky ERCEFURYL je to na střevní virozu kterou jsem prodělala tento týden a vzala si 5 prášků jestli také ony mohou poškodit plod prosím vás o vaší odpověĎ jsem na nervy.Děkuji Lucka

Inzerce
Odpovědi
PETHAB3 poděkování

Hezky den, ted jsem si precetla vas prispevek. muzu se zeptat jak to dopadlo? mela jsem podobny problem, byla jsem tehotna teprve 2 mesice po prvni injekci proti klistove encefalitide, a temer ve tretim mesici jsem malem potratila. nakonec to dopadlo dobre. jak vam to dopadlo? diky, petra

Reagovatpoděkovatnahlásit

16. října 2007, 14:34:36

Václav1 poděkování

Chtěl bych se zeptat na očkovací plán. Třetí dávku jsem dostal v roce 2004 na přeočkování bych se měl dostavit v roce 2008, nevadí, když mi bude aplikovaná v letních měsících (červen-červenec). Děkuji

15. února 2008, 16:41:54

Lenka

Dobry den, pred 6-ti lety jsem byla naockovana proti klist. encefalitide. Protoze jsem nebyla po 3 letech preockovana, mela bychh dostat opet 3 davky. Problem je ten, ze s manzelem chceme pracovat na mimnku a nechceme jiz cekat. Ale z klistete mam strach, protoze jim moje krev chutna a kdyz jsem byla mladsi, tak se na me chytaly po houfech! Moje otazka zni: je bezpecne se nechat ockovat v obdobi, kdy se snazim otehotnet? Muze to mit vliv na miminko? Dekuji Lenka

13. května 2010, 16:07:00

Lenka2 poděkování

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je nutné přeočkování pokud jsem dostala poslední třetí v roce 99 a pak přeočkování v roce 2002 ještě nechat znovu přeočkovat? Pokud ano, tak po kolika letech musím stále opakovat? Děkuji a jsem s pozdravem

30. července 2008, 10:56:53

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 83 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nika (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 20:43:16

Ahoj, škoda že nebývaš v Bratislave. Človek by sa rád porozprával s niekým kto takéto… Diskutovat

• Suchi (darování orgánů) 5. prosince 2016, 13:00:51

Rad bych ti pomohl Diskutovat

• Jana Dvořáková (tralgit) 1. prosince 2016, 19:45:37

To nemám,můžu se ale něco zeptat? Nevíte,co se stane,když si člověk vezme asi 3 roky… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.