Inzerce

Pocení

Chtela bych se zeptat jak zabranit poceni prosim pomozte mi nemuzu nosit uple tricka protoze po 5 minutach tam ma velke fleky prosim pomozte mi vyresit tento problem dekuji

Inzerce
Odpovědi
Ewiku

Určitě zkus Driclor...je to jediný přípravek co mi na 100%pomohl...Vyzkoušela jsem všechny možné přípravky proti pocení, ale vždycky bez úspěchu...Proto jsem dala na rady a šla si koupit Driclor...(pokud ho neseženeš normálních lékárnách poptej se v lékárnách v nemocnicích)...Pokud tě to bude štípat...vynechej ho na týden a zase se namaž, už by to štípat nemělo...:))) Určitě jsou to dobře investované peníze...do dvou stovek ho koupíš... Je to prima žít bez pocení...zkus to a uvidíš...:))) Držím palce....zdravím tě

Reagovatpoděkovatnahlásit

1. dubna 2006, 17:28:38

erika

já jsem podstoupila léčbu nadměrného pocení botoxem. musím říct, že je to jak zázrak. Nemáš fleky na tričkách a citím se mnohem lépe. Doporučuju!!!!!!!!!

Reagovatpoděkovatnahlásit

7. června 2006, 14:06:30

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 82 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jaroslav Spurný léčitel - píší o něm všude na webu: (Léčitelé a bylinkáři) 8. prosince 2016, 00:00:23

Pan Jaroslav Spurný - prý léčitel: toto jsem našel na webu, hm, zajímavé, takže je to… Diskutovat

• Máťa (pocení v podpaží) 1. prosince 2016, 12:57:04

Kola v podpažích na košilích a tričkách a pocení nohou už jsou minulostí. Začal jsem… Diskutovat

• milena (Ostruha patní kosti ) 7. prosince 2016, 11:24:01

...dost často pomůže Homeopaticum Hekla lava 9 , je třeba vyzkoušet.Milena Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.