Inzerce

Pocení

Chtela bych se zeptat jak zabranit poceni prosim pomozte mi nemuzu nosit uple tricka protoze po 5 minutach tam ma velke fleky prosim pomozte mi vyresit tento problem dekuji

Inzerce
Odpovědi
Ewiku

Určitě zkus Driclor...je to jediný přípravek co mi na 100%pomohl...Vyzkoušela jsem všechny možné přípravky proti pocení, ale vždycky bez úspěchu...Proto jsem dala na rady a šla si koupit Driclor...(pokud ho neseženeš normálních lékárnách poptej se v lékárnách v nemocnicích)...Pokud tě to bude štípat...vynechej ho na týden a zase se namaž, už by to štípat nemělo...:))) Určitě jsou to dobře investované peníze...do dvou stovek ho koupíš... Je to prima žít bez pocení...zkus to a uvidíš...:))) Držím palce....zdravím tě

Reagovatpoděkovatnahlásit

1. dubna 2006, 17:28:38

erika

já jsem podstoupila léčbu nadměrného pocení botoxem. musím říct, že je to jak zázrak. Nemáš fleky na tričkách a citím se mnohem lépe. Doporučuju!!!!!!!!!

Reagovatpoděkovatnahlásit

7. června 2006, 14:06:30

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 28 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Otakar (antidepresivum Prozac) 13. listopadu 2017, 13:05:03

Podléháme těm nejhorším , takřka středověkým bludům a typicky české neznalosti,… Diskutovat

• Stefan (Bechtěrevova choroba) 15. listopadu 2017, 17:38:25

musite bojovat za svoju pravo na ucinu liecbu, ak mate toto ochorenie a nic ine vam nezabera mali… Diskutovat

• Petr (čelistní kloub) 16. listopadu 2017, 09:30:27

Takže konkrétně. Kdo má po operaci výměny čelistního kloubu, prosím napište, jak se… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.