Inzerce

hyperaktivita co to vlastně je???

Prosím o informace o dětské hyperaktivitě,zkušenosti a zlepšováky na to jak dítě utahat.Mé dceři je 14měsíců a lékaři diagnostikují lehkou hyperaktivitu.Jde léčit?Mení to jen moderní název pro živější děti?Budu moc ráda,když budu mít jasno.Děkuji Zdena

Inzerce
Odpovědi
svoboda.rud@seznam.cz

Je to nemoc,nikoliv moderní název pro živější děti.Mozek dětí s ADHD se již během těhotenství vyvíjí jinak než u ostatních.Nervový systém dětí s ADHD je nedozrálý,proto nemají sílu vůle kterou by se sklidnily.Když zlobí tak to tak nemyslí.Potřebuji lásku a trpělivost.Konstatování lé kařů,že je dítě hyperaktivní je málo.Chce to vyhledat odborníka na tuto problematiku.Je nutností, aby mělo dítě dobré rodinné zázemí,dobrého psychoanalitika,případně učitelé ve školce a později ve škole.Přičina je z velké části genetická,v těhotenství kouření a alkohol.Rozhodně léčit,samo se to jak se říká lidově nespraví.Jinak více na internetu,HYPERAKTIVITA.

Reagovatpoděkovatnahlásit

21. února 2008, 07:25:28

Jana

S dovolením bych Vás ráda pozvala na své nedávno založené stránky věnované ADHD .

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. října 2008, 21:31:14

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Eva Volná (Očkování proti zápalu plic) 6. prosince 2016, 07:49:15

Dobrý den, lékař mi toto očkování před pár dny doporučil. Čím dál častěji mne trápí… Diskutovat

• Jana Dvořáková (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 4. prosince 2016, 12:13:38

RIMA? Co to je? Neznám.... Diskutovat

• ŽIVOT (darování orgánů) 3. prosince 2016, 05:55:24

Zdravím, jsem v předialyzační přípravě. Nejsou to krásné vyhlídky, chci žít ještě… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.