Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Pravidelná bolest hlavy

Dobrý den, skoro každý pátek (jenom pátek) mě bolí ve škole hlava. Začne to asi v 10:30 a trvá to bez ustání až do 14:00, 15:00 a déle. Mohl by mi někdo prosím poradit, čím by to mohlo být způsobeno ?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Radek

Ano, ano to znám. Já to mám od 9 hod do doby než zase odcházím. Tak tam už raději nechodím

sedma

Ahoj, asi to budeš mít psychicky vsugerované, zkoušela jsi si brát nějaký lék na bolest hlavy? Zkus třeba Ataralgin, ten je dost účinný, uvidíš, jestli ti to pomůže.

jika

Jak bylo řečeno, bude to psychické. Jinak si dej nějaký lék s paracetamolem, třeba ten zmińovaný ataralgin

Františka

Ahoj Já sem taky měla takové problémy. Oběhla jsem si pár doktorů a nakonec jsem skončila na očním, kde mi řekli, že ty bolesti jsou způsobené velkou únavou a námahou očí. Dokrotka mi doporučila Oční kapky AVILUT a k tomu dobolky avilut s Gingkem rekordati. Zatím se moje porblémy zlepšili. Uvidíme teď jak to bude při učení se na maturitu.

Merta

Super je ii AVilur 3-forte, ten užívám i já. Jsem grafička. Taky sem na něj tenkrát narazila na nějaké diskuzi

Radim

To je zajímavý tip že by bolesti hlavy mohly být z únavy a přemáhaní očí. Tak to taky vyzkuším. Tan Avilut je na předpis? nebo to koupím normálně volně?

Mara

Avilut není na předpis, dostaneš ho i v internetový lékárnách. Osobně doporučuju AVilut s luteinem

Mirka

Ted před malou chvilkou jsem četla v jedné diskuzi že stáhli ocutein lutein, protože neobsahoval žádný lutein. Takže odte´d už jen avilut

Mirka

Pardón, chtěla jsem napsat ocuvite

Arča

Lutein je dobrý na degeneraci sítnice že? ráda bych koupila něco babičce. To by mohl být dobrý dárek.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce