Inzerce

Pravidelná bolest hlavy

Dobrý den, skoro každý pátek (jenom pátek) mě bolí ve škole hlava. Začne to asi v 10:30 a trvá to bez ustání až do 14:00, 15:00 a déle. Mohl by mi někdo prosím poradit, čím by to mohlo být způsobeno ?

Inzerce
Odpovědi
Radek

Ano, ano to znám. Já to mám od 9 hod do doby než zase odcházím. Tak tam už raději nechodím

Reagovatpoděkovatnahlásit

23. října 2009, 15:50:01

sedma

Ahoj, asi to budeš mít psychicky vsugerované, zkoušela jsi si brát nějaký lék na bolest hlavy? Zkus třeba Ataralgin, ten je dost účinný, uvidíš, jestli ti to pomůže.

23. února 2016, 11:40:50

jika

Jak bylo řečeno, bude to psychické. Jinak si dej nějaký lék s paracetamolem, třeba ten zmińovaný ataralgin

25. února 2016, 21:06:13

Františka

Ahoj Já sem taky měla takové problémy. Oběhla jsem si pár doktorů a nakonec jsem skončila na očním, kde mi řekli, že ty bolesti jsou způsobené velkou únavou a námahou očí. Dokrotka mi doporučila Oční kapky AVILUT a k tomu dobolky avilut s Gingkem rekordati. Zatím se moje porblémy zlepšili. Uvidíme teď jak to bude při učení se na maturitu.

31. března 2016, 16:28:09

Merta

Super je ii AVilur 3-forte, ten užívám i já. Jsem grafička. Taky sem na něj tenkrát narazila na nějaké diskuzi

10. dubna 2016, 15:57:01

Radim

To je zajímavý tip že by bolesti hlavy mohly být z únavy a přemáhaní očí. Tak to taky vyzkuším. Tan Avilut je na předpis? nebo to koupím normálně volně?

7. května 2016, 12:38:14

Mara

Avilut není na předpis, dostaneš ho i v internetový lékárnách. Osobně doporučuju AVilut s luteinem

4. července 2016, 08:44:45

Mirka

Ted před malou chvilkou jsem četla v jedné diskuzi že stáhli ocutein lutein, protože neobsahoval žádný lutein. Takže odte´d už jen avilut

4. července 2016, 10:26:14

Mirka

Pardón, chtěla jsem napsat ocuvite

4. července 2016, 10:26:55

Arča

Lutein je dobrý na degeneraci sítnice že? ráda bych koupila něco babičce. To by mohl být dobrý dárek.

31. července 2016, 23:07:38

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 83 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Paja (DEPRESE,ÚZKOST) 7. prosince 2016, 13:41:08

Ahoj já jsem už od puberty měla představu že někomu chytnu hlavu a bouchnu jim… Diskutovat

• Anonym (Pomoc při cukrovce) 3. prosince 2016, 13:28:49

Tak sprej je koupen. Dokonce jsem o něm řekl známému a ten si jej koupil taky. Fakt dobrá věc. Diskutovat

• ŽIVOT (darování orgánů) 3. prosince 2016, 06:03:53

Zdravím. Chtěla bych ještě mít plnohodnotný život s dětmi a k tomu potřebuji ledvinu.… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.