Inzerce

Longova metoda

Jsem necelých 14 dnů po operaci hemoroidů Longovou metodou a jsem zcela v pohodě. Před operací jsem byla na kolonoskopii a mohu zodpovědně prohlásit, že byla horší než celá operace. Mohu všem jen doporučit - nebát se, nechat se vyšetřit kolonoskopicky a pokud se prokáží hemoroidy, neváhat s operací Longovou metodou. Jen tak na okraj, nebyla jsem v žádném pražském špičkovém zařízení, ale na chirurgickém oddělení v Podřipské nemocnici v Roudnici nad Labem. Celému kolektivu mnohokrát děkuji, zvláště MUDr. Václavu Čubovi!

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 61 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Vladimír (Rivotril) 30. listopadu 2016, 22:11:54

Zdravim vsechny, mam poruchy a snad vsechny ktere jsou, fobie atd. Mam to uz 18let a rivotril beru… Diskutovat

• Jana Dvořáková (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 4. prosince 2016, 12:08:15

A jak se podle vás léčí příčina? Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 5. prosince 2016, 21:42:42

Nemyslím, že v tom nemám jasno, ja viem o čom píšeš, ale zaujímalo by ma či si sa… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.