Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Nepoužívejte Belogent mast!

Ahoj, jsem rád, že jsem objevil tyto stránky. Tak jako všichni na tomto serveru i já mám problémy s akné. Začal jsem používat Belogent mas, která mi však akné ještě několikrát zhoršila. Vznikla mi neskutečná vyrážka, která nesvědí, ale trošku pálí. Vypadá stejně jako akné a mám toho na obličeji strašně moc. Ihned jsem mast vyhodil, ale vyrážka se mě drží jako klíště... Nevím, co mám dělat. Mám s tím jít na kožní?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
resto
1x

ja si to akurat idem kupit na blow ktory sa mi spravil vdaka rychlemu roztahovaniu ucha ..kamartka mi ho odporucala:)

medička
1x

belogent obsahuje gentamicín, čo patrí medzi antibiotiká...rozhodne nepoužívať bez konzultácie s lekárom na ktorékoľvek kožné ochorenia...

zdenek
1x

Mně doktorka předepsala belogent mast na problémy se svěděním pokožky po neúspěšné léčbě imazolem a pak i clotrimazolem, plus nějaké léky.Hodně se tady píše o tom,jak belogent zabírá téměř okamžitě.Já se natírám třetí den a je to v natírané oblasti horší a horší.Nebude lepší ho vysadit a zajít k lékařce??Problém je v tom,že bude ordinovat až po novém roce.....

Marie
1x

Mám celý život atopický ekzém, doktorka mi teď nově napsala Belogent - zpočátku jsem byla nadšená, ale přestože jsem mast použila jen ve slabé vrstvě 1x denně 3 dny za sebou, udělaly se mi na všech namazaných místech malé jizvičky! Zánětlivá ložiska ekzému se sice zhojila, ale kůže nevypadá pěkně! Vzhledem k tomu, že mám ekzém po celém těle, jsem z toho dost zhrozená. Má s tím někdo podobné zkušenosti?

Lucia

Ja používam belogent mne zaberá úplne super, keď sa mi vyhodí ekzem natriem 2-3 x a je fuč.... O mesiac sa síce znova objaví...ale stále lepšie ako si mastiť každý deň miešanými masťami ktoré mi aj tak nepomáhajú alebo len tak trochu. Moja kožná mi ho neradá predpisuje hormonálna masť a tak bla bla bla... :)

sara

Belogent mi zabral hned a potom mam par dni pokoj.

Bařuna

Já spíše na atopický ekzém používám Belosalic, ten Belogent mi na to nezabírá. Teď jsem Belogent také dostala na rty, měla jsem je poseté malými puchýřky, bála jsem si to vůbec mazat na obličej, natož na rty, ale zabral špičkově ;)

KlarushO
1x

Už rok se mi vždycky na rukách udělají červené flíčky a později i puchýřky, kdykoliv jsem v kontaktu s citróny, pomeranči, limetami,... Namažu si na to belogent a a už za hodinku můžu vidět rozdíl. Pro mě zázračná mastička :D Ale na obličej bych si ho raději nedávala, jelikož je těžký a ucpává póry.

Anna

já používám belogent a jsem s ním spokojená.Mám krupičku na zádech a pažích snad 15 let a ne se jí zbacit. Ted mám po 4 dnech výrazně lepší pokožku a pupínky mizí a mizí. Hurá

33dancul65@azet.sk

Dobrý večer mám ekzem na pohlavných orgánoch aj na pysk ochranu. Kožná mi predpísala belogent.po 3 dňoch má to ešte viac svrbelo.co je dobré na ekzem tam dolu

Ivka

Ano přesně ten samý problém mám taky.Mazu 3 den tam dole a dnes v noci se nedalo spát.

Mirek

Kolik stojí Beloderm? Všude to hledám, vyskočily mi ceny v rublech, ale v korunách nic-je to zadarmo? nebo je válka lékárníků

Luky

Dnes mi Belogent predepsala kozni lekarka. S predpisem jsem doplacel 18Kc. Ptal jsem se, kolik stoji normalne bez predpisu, rikala, ze neco kolem 100-120Kc, ale ze bez predpisu nelze sehnat prave proto, ze je to antibiotikum a kotrikoid. Takze se po nem radeji neshanejte, ale pokkud mate kozni potize, nechte si to predepsat. Lekarka bude vedet, zda je pro vas vhodny nebo ne.

Karlk

Belogent mne zabira a snasim ho lip nez flucinar ale ten je taky dobrej i kdys vic beli pokozku. Pri opakujicich zanetech usi mne usar dal prave belogent a fakt zabral .Jo ale belogent mast ne krem.

Mario

Ahojte dermatoložka mi diagnostikovla zacinajici Lichen sclerosus et atrophicus susp na předkožce a žaludu penisu předepsala mi na to krém Belogent. 0.5mg.Máte s tímto onemocnění a krémem zkušenosti?Děkuji

Red

Masti se obecně k léčbě akné nehodí, protože jsou příliš mastné

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Podle čeho se rozhodujete při výběru matrace?

Zatím hlasovalo 59 lidí

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce