Inzerce

Každodenná bolesť hlavy

Dobrý deň, mám problém s bolesťou hlavy. Každý deň ma bolí hlava. Bola som na rôznych vyšetreniach ale nič nezistili. Bola by som vďačná tomu, kto by mi pomohol zistiť z čoho taká neznesiteľná bolesť pramení. Ďakujem

Inzerce
Odpovědi
ing.Ludvík Staněk

nabízím pomoc, volejte 603543497

Reagovatpoděkovatnahlásit

5. června 2006, 14:23:50

Jarča

Taky mně bolela hlava byla sem na lumbální punkci vyšetření v nemocnici které se ukazalo negativní.Pustili mně domu a bolest trvala nevzdala sem to a po roce mně zjistili pozánětliví ložiska na mozku.Přidala se i epilepsie takže sem díky paní doktorce z Pardubic která mně nechala udělat MR mohla zahájit léčbu.Myslím že magnetická rezonance odhalí vše proto radím pokud si nevíte rady nechte se obědnat na MR.

14. března 2007, 19:37:31

Anonym

Mozes byt unaveny alebo mas nedostatok tekutin v sebe. Odporucam sa dobre vyspat min.9 hodin kazdu noc a ak ta bude stale bolet skus vypit 2-3 litre cistej vody denne.

5. února 2017, 19:18:00

Petrik

Mě neustále bolela hlava když jsem hodně kouřil, pak jsem si začal kupovat filtry na cigarety a bolest zmizela :-)

14. února 2017, 21:49:46

Pavel

Jaké filtry máte na mysli?

21. února 2017, 16:05:02

Ella

ty jo, nezávidím, ale držím palce, aby se podařilo zjistit, co to je :(

24. dubna 2017, 13:04:50

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Mária PŠ (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 18. července 2017, 15:16:22

Milá JiB, príjmite moju úprimnú sústrasť. Diskutovat

• babanci (negativa u dárcovství) 18. července 2017, 10:53:19

Mám kamaráda, je to patolog a ten tvrdí, že dárce krve je budoucí leukemik. Zakazuje to… Diskutovat

• Halina (Projímadle) 18. července 2017, 21:15:45

no dokud potize trvaji ne? Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.