Inzerce

krk

byla jsem na ortopedii na obstřik do ramene,jako na běžně chodím kvůli bolesti v ramenech a po 2x jsem omdlívala po prohlídce krční páteře,odvlekli mě na neurologii tam mě opíchali páteř a pak mě poslali na MRI C páteř-PRIM.úzký páteřní kanál 11mm, v etážích C4/5 a C5/6 malé dorsální hernie disků vel.3mm lehce zepředu deformují durál.vak ,zde zůžen na 9mm,mícha bez ložisk.změn, nevím ,ale občas špatně vidím,už bolesti se projevují v dolní páteři,nemohu spávat,chodím na rehabilitaci prosím odezní to někdy?nevím jak se mám s tím vyrovnat,na ortopedii vám řeknou,že do konce života budu se muset vyrovnat s tím,že hlavou musím pomalu otáčet a dali mě límec a zas na neurologii mě položila otázku nač mám limec ,když mě nic není.Tak nevím,ale bolesti se vrací.poradí mě jak někdo se vyhnout bolesti a v noci spát? DĚKUJI

Inzerce
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 129 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petra (Chronická rýma/ráno+ucpávání 1 dírky+suchá nos.sliznice) 13. září 2018, 20:44:41

Ivono který ten nasivin používáte?  Diskutovat

• Bukulan (zlomená klíční kost) 19. září 2018, 22:56:19

Byl to pan doktor Prikryl??? Mam uplne stejnou zkusenost... Neukazal me ani rentgen. Bolesti… Diskutovat

• Kamila (HERBALIFE, SHAPEWORKS) 20. září 2018, 08:00:53

Ahoj. Rozhodla jsem se napsat své zkušenosti s koktejlem herbalife. Jedni to chválí, druzí to… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.