Inzerce

krk

byla jsem na ortopedii na obstřik do ramene,jako na běžně chodím kvůli bolesti v ramenech a po 2x jsem omdlívala po prohlídce krční páteře,odvlekli mě na neurologii tam mě opíchali páteř a pak mě poslali na MRI C páteř-PRIM.úzký páteřní kanál 11mm, v etážích C4/5 a C5/6 malé dorsální hernie disků vel.3mm lehce zepředu deformují durál.vak ,zde zůžen na 9mm,mícha bez ložisk.změn, nevím ,ale občas špatně vidím,už bolesti se projevují v dolní páteři,nemohu spávat,chodím na rehabilitaci prosím odezní to někdy?nevím jak se mám s tím vyrovnat,na ortopedii vám řeknou,že do konce života budu se muset vyrovnat s tím,že hlavou musím pomalu otáčet a dali mě límec a zas na neurologii mě položila otázku nač mám limec ,když mě nic není.Tak nevím,ale bolesti se vrací.poradí mě jak někdo se vyhnout bolesti a v noci spát? DĚKUJI

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 30 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Michael (Rivotril) 15. listopadu 2017, 18:34:32

Dobrý deň, Alenka, zoznam nežiadúcich účinkov spomínaného lieku je skutočne veľmi dlhý,… Diskutovat

• Otakar (antidepresivum Prozac) 13. listopadu 2017, 13:05:03

Podléháme těm nejhorším , takřka středověkým bludům a typicky české neznalosti,… Diskutovat

• Stefan (Bechtěrevova choroba) 15. listopadu 2017, 17:36:24

Biologicka liecba ako vyskum?, ta liecba je uz overena aspon 10 rokov...to vam poistovna odmietla… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.