Inzerce

Driclor vážně zabírá

Ahojky, chci poděkovat všem kteří zde doporučujete Driclor. Používám ho asi 3 týdny a jsem s ním naprosto spokojená. Ani jsem nečekala takový zázrak. Sice se ještě pořád (ze zvyku kontroluju), ale vždycky zjistím, že mé tričko je úplně suché. Akorát na návodu píšou, že se též používá na ruce a nohy. Já ho zkusila na ruce, ale tam mi nezabírá. Máte někdo zkušenost s tím jak to používat na ruce? Děkuji

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://family-care.mobi/?utm_source=ordinacecz&utm_medium=banner&utm_campaign=mcc
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 85 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • denisa (maniodeprese) 17. září 2017, 12:59:47

Mám přítele (55) s dlouholetými depresemi. Začal navštěvovat odborníka, což jsem uvítala.… Diskutovat

• Lada (Rivotril) 19. září 2017, 00:21:46

Ahoj,já beru propranolol pravidelně.V b´Benu lékárně ti ho vyrobí nebo nechají vyrobit v… Diskutovat

• Vašek (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 18. září 2017, 15:46:31

Bohužel též mám zkušenost. Takže třeba pár postřehů. Na obtížné polykání existuje… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.