Inzerce

Vrásky u očí

Je mi 21 let a začínají se mi tvořit v oblasti kolem očí vrásky a tak nevím, který gel či krém mám kupovat. Vím, že jsou i speciální krémy na oční vrásky, ale ty jsou určeny jen pro vyzrálou pleť nad 35let. Ty se prý v mém věku zatím používat nemají. Můžete mi prosím poradit ? [ více ]

Inzerce
Odpovědi
gabča

Dobrý večer, je tady někdo, kdo má osobní zkušenost s klinikou dermastar v praze? Děkuji

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. července 2018, 21:25:09

Iveta

Ahoj, já mám, docházím tam už asi 4 roky, copak by te zajímalo?

12. července 2018, 10:31:55

Gabča

Chtěla bych tam jít na botox. Takže s čím máš na klinice zkušenost, jestli bylo vše v pořádku a byla jsi spokojena a nevíš náhodou na kolik cca botox vyjde?

16. července 2018, 22:15:36

iveta

Chodím pravidelně na botox a spokojena jsem maximálně, paní doktorka je hrozně vstřícná a pečlivá, vše vysvětlí, mužeš se zeptat apod. Cena je asi docela individuální, já platím většinou kolem 3 tis

20. července 2018, 21:16:08

gabča

Aha, aha, díky moc za info. Ta cena je super a kam prosím docházíš? Je to v praze?

22. července 2018, 21:01:18

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak moc je pro Vás důležité, zda dětská kosmetika má označení BIO?
Zatím hlasovalo 120 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Ina (Léčba chlamydií přírodní cestou) 9. srpna 2018, 08:29:17

Dobrý den Jane, prosím o radu jak vyléčit chronické pl. Chlamidye. Můj email inatrefilikova… Diskutovat

• Miki (SUSTANON 250) 15. srpna 2018, 10:52:52

Konečně někdo kdo o tom doopravdy něco přečetl a má rozum ve své hlavě.Vic takových.... Diskutovat

• Lada (Maltodextrin) 15. srpna 2018, 15:38:16

Toto je pekny sajrajt, hladina cukru v krvi tychle klesa a zase naskakuje, nici to streva,… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.