Inzerce

Koupě...

Ahoječky...pokud tu ještě někdo váhá, jestli si má driclor koupit...tak jsem tady proto abych vás přesvědčila. Podle mého názoru ti, kteří se bojí používat driclor kvůli aluminiu, tak je hodně věcí které vám může způsobit rakovinu. Chodím na zdrávku...a vyjmenuji vám tady z nejhlavnějších důvodů vzniku rakoviny prsu-kouření, nevhodná výživa, nedostatek pohybu, obezita, alkohol, sluneční záření, ionizační záření, chemické látky, psychická zátěž...ty můžeme ovlivnit..:))) Bohužel věci které zatím ovlivnit nemůžeme je věk, pohlaví a hlavně dědičnost...Je toho strašně mnoho co může způsobit rakovinu... Pokud teda aluminium způsobuje rakovinu proč se o tom píše až teď...Byla jsem si driclor koupit nemocniční lékárně a lékárnice nic neříkala o škodlivosti...Nebojte se a zkuste to...myslím že nic bez aluminia neexistuje...protože právě hliník zabraňuje pocení...papa

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://family-care.mobi/?utm_source=ordinacecz&utm_medium=banner&utm_campaign=mcc
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 96 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Štěpán (Vitiligo) 19. září 2017, 12:49:54

Na vitiligo mi fakt pohohlo dlouhodobé mazání míst na hlavě krémem Cromovit a lehce jsem to… Diskutovat

• Zdenek (Chronicka prostatitida - pomohlo vam nieco???) 19. září 2017, 12:44:30

Já bych prosil někoho, kdo má podobné problémy jako já a nalezl řešení.Již v roce 2009… Diskutovat

• Milan (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 19. září 2017, 15:35:34

Ďakujem Roman, dufam ze najdem tu diskusiu.  Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.