Inzerce

HERBALIFE, SHAPEWORKS

Když to přestanete užívat, tak stejně přiberete. Prostě nejlepší je cvičení, začít jíst zdravě a pravidelně v malých dávkách.

Inzerce
Odpovědi
Lenka1 poděkování

dobry den herbalife beru 2 měsíce trochu jsem schodila po obvode ale vaha stoji čim pak to je a co dělam špatně prodavate produkty lenda.sramkova@seznam.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

13. září 2017, 11:38:39

Kamila

Ahoj. Rozhodla jsem se napsat své zkušenosti s koktejlem herbalife. Jedni to chválí, druzí to odsuzují. Především je důležité si uvědomit, že co člověk, to originál. A není přípravek ten, aby se zavdecil lidem všem. Co pomůže každému druhému, nemusí fungovat na mně a obráceně. To by si měl každý rozumně uvažující člověk uvědomit! Proto tolik rozdílných názorů na jeden přípravek. Má osobní zkušenost je ta, že mi koktejl jahodový, moc chutná. Pro mě velmi dobrá chuť. Dále mi po dvou dnech užívání, okamžitě splasklo mé věčně nafoukle břicho. A důležité je, že jsem se naučila jist pravidelně. Vynechavala jsem svačiny, snídani, někdy i oběd. Nyní si ráno dám normální snídani, pak svačinu, k obědu koktejl, zase svačinu a k večeři koktejl. Upravilo se mi vyprazdňování. Naučila jsem se i víc pít. Zajímavé je, že sice nehubnu na kila, ale na centimetry. Což je pro mě přijatelnější. Na kila můžete hubnout i svalovinu a ne tuk. Já vidím, že špeky mizí. To je má vlastní zkušenost. A zastávám názor, že každý to má jinak a že někomu skutečně nemusí dělat tento koktejl dobře. Mně ovšem vyhovuje.

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. září 2018, 08:00:53

123
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Co děláte, když vás začnou bolet záda?
Zatím hlasovalo 115 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • maja (Zvýšené Anti TPO a Anti TG) 20. října 2018, 13:40:13

odpovedáte vôbec na dotazy? Diskutovat

• Jozef (Rivotril) 20. října 2018, 13:01:26

Ahoj Petra. Áno je to ako začarovaný kruh. Ťažké, ťažké, ťažké. Viem ako ti je ked… Diskutovat

• Michael (Rivotril) 20. října 2018, 19:53:04

Jožko, vyskúšajte Trittico zvyšovať každé tri dni po 25 mg, organizmus si musí zvykať… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.