Inzerce

Slepé střevo - krvácení z pahýlu, následná ztráta 2l krve

30.3.06 jsem měl jít na kontrolu, vytáhnutí stehu po operaci slepého střeva, místo toho mě odvezla sanitka, protože jsem na WC ztratil hodně krve. Diagnóza zněla krvácení z pahýlu, prej se s tím ještě nesetkali a jsem rarita, tak se ptám jestli jsem jediná osoba v republice, co po operaci slepého střeva málem přišla o život? Nevím proč nebo čí to byla chyba, pokud měl někdo podobnou zkušenost klidně mi pisněte, děkuji.. PS: Doufám, že až půjdu na kýlu, tak neskončím zase na JIPce

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 61 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lubomilka (Časovaná nálož cholesterolu ) 29. listopadu 2016, 16:59:38

Já používám na problémy s močovým měchýřem Vitapixlu, zatím žádné antibiotika od té… Diskutovat

• Jean (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 4. prosince 2016, 12:52:53

nervové potíže působí toxiny a mikroparaziti, nedá se to léčit antidepresivami :-) Diskutovat

• Naska (Průjem) 30. listopadu 2016, 11:45:11

Průjem je nepříjemný, proto jsem ráda, když se podaří sehnat něco co pomůže a dětem… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.