Inzerce

Prosim o odpoved!!!!!!!!!!!!

Chtela sem se zeptat jak zabranit paleni strasne to pali ale je to fakt super nemit tak velke kruhy na trickach ted nosim hezke pastelove barvy a sem na 100% spokojena

Inzerce
Odpovědi
Adik

Ahoj! Já zatím nic na to nepálení neobjevila.. Pálí mě to hrozně pokaždé, okonce jsem jenou i vynechala mytí podpaží, aby ta teplá voda póry neotevřela vůbec, ale stejně to byl pal a mám hned červené fleky, jsem vyřízená.. Jedině Tě můžu uklidnit, že stačí pak nanášet Driclor tak ob tři dny, takže dva večery máš klid.. Adik

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. dubna 2006, 21:51:32

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Z jakého důvodu držíte bezlepkovou dietu?
Zatím hlasovalo 104 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Karolina (Onychomykóza, rákosový nehet) 18. dubna 2017, 13:03:48

Otevírám znovu téma mykoza na nehtech. Mám na nehtech u nohy plísen, nezabírá mi nic..byla… Diskutovat

• i (Anxiolytika, sedativa, hypnotika) 18. dubna 2017, 20:34:43

Nejlepší výsledky má meditace všímavosti. Lze ji podpořit bylinami (třezalka na deprese,… Diskutovat

• Noemi (Projímadle) 17. dubna 2017, 14:51:02

Taky toto projímadlo znám...pársrát jsem ho zkusila při zácpě a musím říct, že je… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.