Inzerce

akné

ahoj, je to sice pořád dokola, ale musím se k vám připojit. do svých 23 let jsem neměla akné a teď jsem z toho nešťastná. Oblkičej mám čistý, ale přechod mezi krkem a obličejem se mi dělají červené boláčky, kterých se nemůžu zbavit ( čím více si do nich rýpu, tím je to horší) u kožní jsem nebyla, jen jsem znovu začala brát antikoncepci ( tyto problémy začaly, když jsem antikoncepci vysadila..)mám opravdu strach, že mi zůstanou jizvičky na obličeji... jeslti máte někdo podibný problém, budu ráda, když mi poradíte. díky

Inzerce
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Opalujete se na jarním sluníčku?
Zatím hlasovalo 121 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Milada (Oční klinika Horní Počernice ) 14. června 2018, 11:44:12

já jsem teda doma byla týden, spojila jsem to s odpočinkem(zaslouženým😃), ale možná by… Diskutovat

• Růžena (Příspěvky zdravotních pojišťoven na bezlepkovou dietu 2016) 14. června 2018, 17:07:47

Souhlasím s Nik. Jsem celiak 7 let, chodím do práce a stejně si nemůžu dát bezlepkový… Diskutovat

• Klára (Kvasinkové infekce pochvy) 13. června 2018, 16:23:02

Kvasinek jsem se zbavila az kdyz jsem vymenila spodní pradlo z umelych vlaken za bavlnu, pak po… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.