Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

operace krční páteře

Jdu na operaci krční páteře.Co mne čeká a nemine,na co se mám připravit,jak přežít......?Prosím podělte se o zkušenosti.Díky.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Iveta

Ahoj Marci ještě jsem tam nebila skusím tam zavolat zas zítra.Stav je pořád stejný chci skusit jinou neuroložku jestli by mě nemohla pomoci lépe v noci jsem zase nespala a teď jsem unavená.Nohy mám pořád oteklí mojemu se to nelíbí nedávno mu zemřel totiš mladší brácha který měl jen 28 let.Já vím že tak strašně zas na tým nejsem ale určitě to dobrý není když mi pořád bolí ruka je slabá i ta noha není co byla.No snad to bude dobrý.

Iveta

Ahoj Marci tak jsem dneska byla u své neuroložky konečně mi to včera zvedla.Řekla mi že mě objedná na neurochirurgii do Zlína a eventuelně na operaci.Dělala mi obstřik pod lopatku,zítra se tam mám stavit ještě s výsledkama s magnetické rezonance kterou mi dělali v Kroměřížské nemocnici.Tak zatím se měj pak se ozvu jak jsem dopadla.

Marci

Ahoj Ivi , tak to je fajn ,že se to takhle posunulo a pořádně tě vyšetří a snad Ti pomůžou . Čím dřív tím líp . Určitě se ozvi jakpak jsi ve Zlíně dopadla .

Iveta

Ahoj Marci tak jsem od vcerejska v nemocnici davaji mi kapacky a leky skousi to rozehnat pak se uvidi.jestli to bude na tu operaci nebo ne zatim se mej hezky a uzdravuj se.

čekání?

mám poškození krční páeře,a chodím tam do ordinace bolest,jsem již 7rok na opiátech a dále už to nejde,myslíte že mě zařadí na operaci přednostně?zsem už ůplě zoufalí,představa dále čekat je pro mě už pepřístupná .nevím jesti se dá více trpět tak jak trpím já nikomu nepřeji.Jak jste dopadli celkově po operaci,dočkali jste se i pocitu ulevy i jen na chvilku,chci to už po znát nepamatuji si na to to dočkám se toho jještě?????????????mm

bilionka
2x

Poradte prosim co by mi pomohlo kdýž jsem postižena nemužu chodit neudržim rovnovahu. V 17.letech jsem měla uraz mam postiženou malouu čast praveho moozečku je mi ted 31.let je naká šance abych mohla jéště někdý chodit? Děkuji

Marci

Ahoj Ivetko, tak se drž a ať Ti to v nemocnici pomůže a nemusíš tolik trpět . Pak se ozvi jak ti to pomohlo a jestli půjdeš na operaci . pa pa

Helena

Přátelé v nemoci - všechny zdravím, po delší době, celé naše potíže jsou na "delší dobu ". Stav po operaci stále po 8 měsících stabilní, prsty se stále nechytají, bolesti v zádech, přes lopatku do celé ruky jsou, ale dají se vydržet....Jedu brzy do lázní ( Třeboň ), sice nemám čekat zázraky, ale přeci se dějí nebo ne? Přeji všem, pokud ne plné uzdravení, alespoň méně bolesti...Mějte hezké léto....

Marci

Ahoj Helenko , taky mi po operace tuhnutí levé dlaně zůstalo :-( ,po 5 měsících od operace žádná změna. Taky jedu do lázní - Hodonín, pak se ozvi jaké to bylo v Třeboni , zkusíme porovnat . Krásný lázeňský pobyt .Pa pa Marci

Helena
1x

Marci, kdy jedeš? Já se vracím 6.8.

Marci
1x

Ahojky Heli, já jedu teď ve středu 4.7. a vracím se 1.8. TY asi jedeš o týden později jak já , podle toho návratu. Měj se tam moc fajn a užívej si :-) . Pak musíme porovnat kde je líp :-))) . Marci

Iveta

Ahoj Marci dneska jsem mela ctvrtou kapacku,krece mam parad.Delaly mi uz rengen hrudni patere a ceka me pry jeste nejaka ruzna vysetreni.Pry jsem se s timto problemem narodila a zjistily me to az diky te nehode.Presnou pricinu chcoi teprve zjistit proc to tak boli a proc mi slabne leva strana.Pak ti napisi co mi presne zjistily a co mi s tim budou delat.Tak se zatim mej pa pa...

Iveta
2x

Ahoj Marci tak jsem konečně doma dnes jsem dojela.ale přiští týden jdu opět do Zlína na testy aby vyloučily parkinsonovu chorobu.Pry mi budou davat do žíly kontrastní látku a pak mi udělají ct ja to ještě podrobnější vyšetření naž magnetická rezonance.Zatim se měj hezky.

Marci

Ahoj Ivetko, tak to ti držím palce ať to dobře dopadne .Ozvi se jak jsi dopadla .

jarka s

Ahojky všem, já jsem Marci stále na nemocenské, 13.7. jdu opět na MR, prý se mi tam asi zase něco pohnulo, tak se pak rozhodne, co dál.... navíc jsem začala jezdit na hematologii, přemnožují se mi červené krvinky, tak mi prozatím stanovili diagnozu sekundární polycytemie, než budou mít všechny výsledky. Beru léky na ředění krve a rozšiřování cév, protože mi začal fialovět prst na noze. Cítím se velmi unaveně, nohy i ruce mám jako z olova, v prstech mravenčení a brnění... mám v tom už hokej, nevím, které potíže souvisí k nálezu na krční páteři a co k těm cévám. Užijte si Marci a Helenko lázně a Ivetce držím palce :-) pa pa

Marci

Ahojky Jaruško , no teda na Tebe se toho sesypalo , to je smůla . Nedá Ti to vYřešit jeden problém do konce a už jich musím řešit aspoň tři :-((. ty potíže s těma rukama a nohama to je velmi nepříjemné, strašně moc to unavuje , já to také měla před operací . Budu Ti držet palce ať MR dopadne dobře ať tam není nic nového . A co ta Tvoje bederka to je lepší ?? Přeji Ti co nejvíce dní bez obtíží . ozvi se jak jsi dopadla na té MR . Pa pa Marci

jana

Ahojky, Iveta psala, že jí našli cystu. Mrkni na doktorka.cz na odkaz - syringomyelie, nebo na chiari malformace. Je nás tam s cystou víc.

Iveta

ahoj marci tak ve Zlíně mi nenašly nic jen mi řekly že mám veliký prsa a štíhlou postavu tak doporučují zmenšení poprsí jinak se mi ty zdravotní potíže mohou stupňovat i protože mam posunutou krční obratel skoro o tři milimetry a doktorka mě poslala ještě na rehabilitace a teď v úterý jsem byla v Brně na emg na rozlišení třesu v pravé ruce,toto mám od svích sedmi let.

jarka s

Ahoj všem, Marci, tak na té MR mi sdělili, že výsledek je stejný jako loni - ani lepší, ani horší. Teď jsem byla opět na EMG a tam mi zjistili, že mám útlak loketních nervů v obou rukách, v pravé je to ale horší. Na orthopedii mi řekli, že je to jednoznačně k operaci a že se mi po ní časem dost uleví - mě ta pravá ruka budí několikrát za noc, brní, bolí a jde to až ke ztrátě citlivosti celé ruky. Ale některé potíže prý souvisí zase s tou krč. páteří. Tak nevím, co si z toho mám vybrat.Ta bederka se lepší, občas sice bolest vystřelí, ale s tím se dá žít. 13.9. jdu na kontrolu na neurochirurgii, tak uvidím co mi řekne. A jak jsi na tom ty?A co lázně, dobrý? Moc Tě zdravím a všechny páteřníky také :-)

Helena

Přátelé v nemoci - jsem doma z lázní, trošku pomohly, vzhledem k tomu, že útlak kořenového nervu byl dlouhodobý, mám být trpělivá, dorůstá pomalu...Snad doroste, neb prsty se stále nechytají. Ale záda jsou lepší, hm, teď musím už cvičit a protahovat a posilovat sama, jak mne naučili :-)...Mějte hezký zbytek léta...

Helena
1x

http://www.zakonyprolidi.cz/cs/2012-267#f4754458 hmmmm, konec lázeňství? Dostala jsem komplexní lázně po operaci krční páteře, možná naposled... :-(

Marci

Ahojky holky , zdravím vás, jsem taky z lázní doma ,bylo tam moc fajn , ale asi opravdu naposledy když jsem koukla na ten odkaz , tak aspoň, že jsme to Heli stihl aspoň jedenkrát :-) . Já mám taky prsty na lévé ruce, pořád bez citu , uvidíme co to udělá dál . Jaruško, tobě nabízejí operaci loketního nervu ?? Pokud se Ti ,ale uleví tak běž, netrap se bolestí pořád , dokud ti to ještě pomůže ,čím déle to bude utlačované , tak to bude horší . a co ta krční páteř , je to lepší ??? holky jste pořád na PN ??? Mě už v pátek Pn skončí a jdu do práce . Mějte se krásně a pěkný zbytek léta . M .

Iveta

Ahoj holky já jsem pořád na neschopence byla jsem na posudkovém a paní doktorka mi říkala že si počká na výsledek s neurologie a pak uvydí co semnou.Operaci nemam ještě za sebou mám posunutý šestý obratel o tři milimetry a celou levou stranu mám slabou a pravá ruka se mi dost klepe nevím co s tím provedou když na důchod to nestačí tak uvydím přiští měsíc co mi na to řeknou. Mám předepsanou další rehabku tak se zatím mějte hezky.

jarka s

Ahoj holky, tak v pátek na neurochirurgii mi řekli, že ačkoli mám nález na krční páteři, tak klinický obraz plně odpovídá útaku koketního nervu. Prý je to jednodušší zákrok a měl by mi ulevit od bolesti i necitlivosti v ruce. Na pravé to mám víc, ale levá už zlobí také. Jen nevím, proč mě při sezení začínají brnět nohy.... to s loketním nervem asi souviset nebude.... :-) Marci, já jsem stále v PN, teď budu žádat o prodloužení podpůrčí doby, vzhledem k tomu, že 11.10. jdu na tu operaci. Iveto, jak ty jsi dlouho v neschopnosti,že tě ženou k posudkovému? Tak děvčata, písněte jak jste na tom a Marci, co v práci, nemáš potíže? Tak zatím...... pá pá :-)

Iveta

Já jsem v pracovní neschopnosti už od 12. 2.Já jsem na tom pořád stejně jsem zvědavá co mi na to řeknou a jestly mi dají alespoň to pracovní omezení s těmato problémama se určitě pracovat normárně nedá.Určitě se ozvu jak jsem dopadla na posudkovém.

Gita

Jsem 3,5 měsíce po operaci krční páteře předtím brnění 3 prstu pravé ruky a celá pravá ruka byla slabá.Postupně mi padaly věci z rukou.Operaci mi dělali v Hradci.Pořád mě bolí kost vzádu a něco mi vázne v krku jako kdybych tam měla slupku z jablíčka nebo já nevím často polykám a piju,aĺe nepomáhá to.Rehabilitace jsem vybrala už nemám nárok.Lázně at zapomenu prej se to od října všechno omezuje.A mě ty rehabilitace dělali tak dobře achjo.Chtěla bych do práce ale mám strach t té bolsti které mi nedají ani spát spím tak 2-3 hod za noc.

Marci

Ahojky Gito , já mám po operaci 9 měsíců , to brnění ti po operaci zůstalo nebo už to máš lepší ?? Kdepak tě to bolí , že říkáš kost v zadu ?? Jako by na tom "hrbu" za krkem ?? To tě tak bolí, že nemůžeš v noci spát nebo je to něco jiného?? To v tom krku , že musíš neustále polykat, bude asi pořád pozůstatek narkozy . Operovali tě předním přístupem ?? Škoda, že nemůžeš do lázní , já byla a bylo to moooc příjemné. Mě tedy po operaci zůstalo brnění v prstech levé ruky , mám ji taky hodně slabou, to už asi zůstane :-( . Neboj bude to lepší a lepší , chce to čas a do práce ještě nespěchej , máš teprve chvíli po operaci . Marcela

Helena

Přátelé v nemoci, nerada beru naději, já stále věřím, že bude lépe, přesto - jsem rok po operaci a náhradě krčních plotének, záda a ruka bolí, prsty stále bolavě "zmrzlé". Lékaři dělají co mohou, já též, lázně byly, trochu pomohly, ale bolest se nevzdává...Ani já to nevzdávám...Mějte se, jak jen to nejlépe jde :-)...Nezoufejme, bude hůř...

Marci

Jaruško , teď koukám, že už máš asi po operaci , doufám, že dopadla dobře a ulevilo se ti a ručičky máš v pořádku :-). Určitě písni jakpak ti je , pokud tedy budeš moci , když ti operovali ruce . Já v práci zatím v pohodě i když to sedění u pc mi moc nepřidá ,ale co se dá dělat . Začínají mi docela zlobit nohy , někdy je nemůžu až rozejít jak jsou ztuhlé :-( Držím ti palce ať je po operaci co nejlíp . Pa Marcela

jarka s

Ahoj Marcelko a všichni......dělali mi pravou ruku, mám 10 cm jizvu přes loket, obtíže mi stále přetrvávají, ale řekli mi, že to bude chvíli trvat....levá ruka mě čeká,až se mi zhojí pravá. Teď mě čekají rehabilitace, začínám 12.11. Tak uvidím. Příští týden jdu k posudkovému, protože nyní jsem akotát rok v PN, jsem zvědavá , co mi řekne...A co tvoje ruce, je to lepší? Gito, lázně sice omezili, ale zkus se zeptat, na rehabilitační zařízení, je to na 3 týdny, já jsem byla na Pleši, ale je to i na Slapech, tam je to prý ještě lepší, bylo to fajn, procedury jako v lázních. Tak všem přeji co nejméně zdravotních potíží, pa pa :-)

jarka s

Ahoj Marcelko a všichni......dělali mi pravou ruku, mám 10 cm jizvu přes loket, obtíže mi stále přetrvávají, ale řekli mi, že to bude chvíli trvat....levá ruka mě čeká,až se mi zhojí pravá. Teď mě čekají rehabilitace, začínám 12.11. Tak uvidím. Příští týden jdu k posudkovému, protože nyní jsem akotát rok v PN, jsem zvědavá , co mi řekne...A co tvoje ruce, je to lepší? Gito, lázně sice omezili, ale zkus se zeptat, na rehabilitační zařízení, je to na 3 týdny, já jsem byla na Pleši, ale je to i na Slapech, tam je to prý ještě lepší, bylo to fajn, procedury jako v lázních. Tak všem přeji co nejméně zdravotních potíží, pa pa :-)

jarka s

nevím, proč minulý můj příspěvek naskočil 2x ??? Iveto, jak jsi dopadla na posudkovém??? Předpokládám, že jsi tam už byla.....

Iveta
2x

Ahoj Jaruš už jsem na posudkovém byla.Paní doktorka mi říkala že mám být na neschopence ještě měsíc takže tam jdu příští týden 14.11.Jinak mi řekla že jetli se problémy vrátí nebo zhorší tak mi ji ještě prodlouží o další měsíc.Ten den mám jít i na neurologii?Potíže se mi totiš vrátily takže budu nejspíš marodit dál.No jsem zvědavá co mi na to řekne.Tak se zatím měj hezky a uzdravuj se.

jarka s

Ahojky marodi :-) nevím, Ivetko, proč tě stále honí k posudkovému, když nejsi v PN ještě ani rok....já byla u posudkového dnes a vzhledem k tomu, že jsem po té operaci, prodloužili mi automaticky PN do konce ledna 2013. Teď jsem přesně rok v PN. Potíže mi stále přetrvávají...Marci je už nejspíš zdravá, že se neozývá :-)Tak Ivetko držím ti palce, pa pa všem :-)

Iveta

Ahoj Jaruš tak jsem od včerejška v práci byla jsem i na posudkovém a paní doktorka mi říkala že.Kdybych měla zdravotní problémy tak mám za ní přijít kdykoli i když nejsem na neschopence tak doufám že to bude snad bobrý a nebude mi to dělat velké potíže tak mi drž palečky.zatím ahojky,zase se ozvu

Gita

Dobrý den jsem po operaci krční páteře skoro 5 měsíců,ale odeznělo brnění ruky a motáni hlavy.Co mě pořád zustáva je šílena bolest za krkem a špatně polykám mám pocit slupky nebo vlasu v krku což není příjemné pořád polykám a jídlo hodně zapíjím abych se nedávila.Prosím kdo měl takové problemy poradte odezní nebo s tím bubu muset žít.Je to blbý ale žít se stím asi nenaučím.

jana

Gito, já jsem po operaci téměř celé krční páteře. 2011 I. operace, 2012 II. operace. (mám za sebou ještě několik dalších operací, ale to sem nepatří. Jen letos jsem měla 4 operace). Po první operaci C4/5 - spondylo jsem měla ten řez docela nahoře. Nemohla jsem pořádně mluvit, o zpívání ani nemluvím, a při polykání jsem měla taky takové problémy. Trvalo ta asi rok a pomalu to přešlo. Hlavně nestresuj - je to o to horší. Musíš být v klídku. Při operaci musí narušit malé svaly, které jsou na obretlech. Trvá to dost dlouho, než všechno doroste a nervíky si najdou správnou dráhu. Po 7- 8 měsících už to bylo lepší, jenže jsem pak šla zase na další . (C5/6/7). Řez jsem měla trochu níž a žádný problém s polykáním nebyl. Záleží na operatérovi do čeho drcne a co řízne. Neboj, bude to dobrý. :-) Už jsem rok po druhé operaci. Za krkem mě bolí a mám pořád spasmy, ale je to určitě lepší, než to bylo před operací. Už můžu i zpívat a polykání je úplně v pořádku. Choď k fyzioterapeutovi, hodně to pomáhá. Taky mi po operaci hodně pomohly lázně.

Iveta

Tak jsem zase bez práce jsem na pracáku paní doktorka mi říkala že nesmím ještě dělat směny a už vůbec v předklonu mám předepsanou rehabku límec a prášky.A taky mi říkala že jsem na tom tak blbě jak nějaká stařenka nevím zda budu moci ještě něco někdy pořádně dělat.Byla jsem tam jen týden a musela jsem skončit točila se mi neskutečně moc hlava a bolely mi ruky ani jsem je necítila.Zítra jdu zase k posudkové tak jsem zvědavá co mi řekne.

Marci

Ahooojky všichni , já jsem na tom pořád stejně , do práce chodím od září , krk celkem dobrý i když sedím celý dny za pc , zůstalo pořád brnění prstů v lévé ruce , je to nepříjemné , hlavně u pc , ta ruka je hrozně nešikovná :-( , jinak mám problémy snohama , bolí, jsou slabé ... musím pořád cvičit , abych vůbec mohla chodit , je to prý asi od bederní páteře . je to hrůza , jednu páteř vám spraví a druhá začne zlobit :-(. Jaruška jak Tobě po operaci ??? Ivetko Tobě držím palce, ať najdeš nějakou práci,kterou budeš moci bez problémů dělat , je to, ale těžké viď . Gito, byla tu na diskuzi jedna kočenka co měla podobné problémy s polykáním po operaci jako ty, dlouho se neozvala, tak nevím jak to má teď , třeba se ještě ozve . Mějte se všichni moc fajn a ať je všem jen a jen líp . Pa pa ...

janka

Přidam se k vam,mam bolesti obou ramen,paži a vlastně celé ruky,RHB.infuze,rehabky,obstřiky a tak pořad dokola až nani mne poslali na MR a dvě plotenky C3/4 a C5/6.takže nic jinyho než pry operace. K tomu mne hodně boli nohy,paty prostě cele nohy a mam je jako z olova. O spani ani nemluvim-to už ani nevim co to znamena se vyspat-no občas si teda vezmu prašek na spani. Mam jit do karvinske nemocnice,prosim kdo tam byl,jestli mne muže pisnout...diky moc

Marci

Ahoj Janko , měla jsem před operací úplně stejné problémy jako Ty , brněla mi lévá dlaň, pak celá ruka , nohy jsem měla jako z olova a tak divně bolely , jakoby vevnitř , hlavně v noci . Mám po operaci 10 měsíců , levá dlaň a celé prsty brní pořád, nervy byly utlačovány dlouho :-(, nohy se celkem zpravily , ale po půl roce mi zase trochu zlobí , ale může to už být i od něčeho jiného. Na operaci rozhodně běž a neodkládej ji, není to nic strašného , já jsem sice nebyla v Karviné , ale v Brně , ale určitě Ti pomůžou , bude ti pak lépe . Držím palce ....

Dědek

všechny nemoci působí viry, u Tebe to je asi chlamydie nabo borelioza, pokus se to léčit a nenech se někým oblbovat

Kamil

Dědku ty prudiš všude se svyma chlamydiemi,když má někdo vyhřezlou plotenku tak to nebude virami...a kdyby to tak bylo,tak proč lekaři neleči antibio´tikama a leči operacema? že by chtěli raději řezat,no to teda nevim

Dědek

to znám jenom já: chlamydiový chronický průběh se projevuje nejčastěji škálou subjektivních, ale někdy i objektivních dlouhodobých potíží jako jsou náhlé rýmy, častější tvorba hlenů v horních i dolních cestách dýchacích, afty, alergie, různá kožní onemocnění (vznik aberací – bradavice, névy, mateřská znaménka, ztráta pigmentu, pigmentové skvrny), zvýšená citlivost zubů (může přecházet občas i v bolest zubů), bolesti páteře, bolesti a ztuhlost, někdy až otoky kloubů i svalů, revmatizmus, svědění kůže, mrtvení a brnění prstů i končetin, paréza končetin, třes rukou, únava, ospalost, malátnost, záněty žlučníku, poruchy srdeční činnosti, pokašlávání, nutkání ke zvracení, náhlá nevolnost, závratě – stavy jakoby opilosti, může se objevit i porucha stability, pálení a škrábání v krku, pocit cizího tělesa v krku, stavy jakoby začínající chřipky či angíny, rizikové těhotenství, odumření plodu, onemocnění prostaty, drobné krvácení do podkoží, pocity chladu i bolesti v kostech, svědění a slzení očí, onemocnění očí, občasné – zejména noční pocení, pocity tepla či zimy nezávisle na teplotě prostředí, pocity bolesti v různých částech těla – projevující se někdy jako tlakové bolesti, cukání ve svalech, bolesti celého těla, bolesti vnitřních orgánů, žaludeční i dvanácterníkové vředy, stěhovavé bolesti v těle, občasné i dlouhodobější zvýšení tělesné teploty, občasné častější nutkání ke stolicím, občasné i chronické průjmy, poruchy střevní peristaltiky, bolesti hlavy, přechodné problémy s hlasivkami, poruchy spánku, škála nervových potíží – někdy i psychiatrického rázu (nervozita, podrážděnost, náhlá agresivita pocity úzkosti a strachu) a pravděpodobně ještě další potíže, zejména výskyt různých bolestivých i jinak nepříjemných stavů. Při dlouholeté latentní infekci se může objevit škála na tlak bolestivých lokálních míst, zejména na chodidlech, ale-i jiných částech těla. U postižených osob se projevují jen některé, u jiných i více, z uváděných potíží. Počet a intenzita projevů potíží je odvislá od individuality organizmu, délky působení infektu v organizmu člověka a zejména tyto potíže jsou vázány na změny počasí. Uváděné potíže se nemusí vyskytovat u všech lidí s latentní infekcí a jsou zřejmě lidé, kteří jsou řadu let nositeli infektu a nemají žádné resp. téměř žádné potíže. Tyto potíže se mohou objevit u některého z rodinných příslušníků.

Janka
1x

Marci diky...ještě nevim zdali na tu operaci pujdu.lekařum se do toho moc nechce,pry mam nějakou plotenku nad tou co zlobi rozpadlou a stou pry nejde nic dělat,no uvidi se,v unoru jdu na dynamickou MR-to je nějak v předklonu a zaklonu,at vi,co tam ty plotenky dělaji.Jinak nyni beru nějake prašky,je mne z nich docela blbě ale aspon trochu se v noci vyspim.No pravě mne doktor řikal,že se to neda upravit na sto procent,ale nyni by mne stačilo aspon na pul. Takže pišeš že se ti nohy trochu spraviliý,to bych taky rada,ale já mam nalez i na bederce,tak to možna bude od toho.Ještě se tě chci zeptat zdali tě bolele jen jedna ruka nebo obě tak jak mne? Diky

Marci

Janko , mě brněla jen levá ruka , bohužel to zůstalo, protože jsem operaci skoro 2 roky odkládala a tak nervy byly dlouho utlačované . Já mám asdi taky nález i na bederce, proto možná ty nohy začaly zlobit . Ale to co jsem měla před operací to fakt po ní zmizlo. Já měla nález na plotýnkách , ale na obou stranách míchy , tak jsem měla operaci ze předu i ze zadu a ještě mi brali štěp z pánve, takže jsem měla 3 jizvy , operovali mi C4-7 , takže 3 plotýnky , taky byly hodně špatné , ale šly do toho protože byly vyhřezlé až skoro úplně do míchy a hraničilo to už s ochrnutím . Ale operace nelituji , jsem ráda, že jsem se nakonec dala přemluvit, jinak by to asi dopadlo špatně . Na takové MR jsem nikdy nebyla , jen na té normální a to 3x . Budu ti držet palce, pak napiš jak jsi na ní dopadla.

Kamillka

ahooooj

Kamillka

ahooooj

Renata

Hezký den všem, i já jsem po operaci krční páteře - náhrada disku C6/C7- s maximální spokojeností. Po operaci 9.1.2013 se 28.1.již vracím do práce naprosto bez bolestí. Stav před operací - nesnesitelná bolest a brnění pravé ruky a lopatky. Operaci doporučuji všem, co váhají. Já jen lituji, že jsem nešla dřív. Držím palce, všem, co ji mají před sebou..

Zdeněk

Dobrý den, kdo Vás operoval ?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce