Inzerce

Aluminium...

Ahojky...všichni co tady mají strach z rakoviny prsu... Pátrala jsem všude možně, a napadlo mě, že se raději zeptám odborníka...a ta mi řekla toto... Antiperspiranty obsahují tzv. adstringenty. To jsou prostředky, které díky srážení bílkovin na kůži povrchově zhutňují vaziva, a tak dochází ke stahování pórů a tím k napnutí kůže. Zároveň se snižuje citlivost nervových zakončení, která se nacházejí v kůži (tohoto efektu využívá např. metoda aplikace botulotoxinu v místech s nadměrnou produkcí potu).Otvory potních žláz se uzavřou, což zabraňuje mimo jiné i pocení. Mezi silně adstringentní látky patří např. hlinité soli (hydroxychlorid hlinitý a aluan), třísloviny, sulfát zinečnatý, tanin, formaldehyd a alkohol. Pro použití jakýchkoliv látek v kosmetických prostředcích existují minimálně v EU velmi přísná pravidla o koncentracích, označování na obalech, zakázaných a zdraví škodlivých látkách. Takže pokud se jedná o produkty vyrobené v EU nebo dovezené do EU, musí tato kritéria splňovat. Pokud budete dodržovat návod k použití a budete tyto produkty používat na zdravou pokožku nic, snad kromě alergie na určitou obsaženou látku – a tu můžete mít na cokoliv, by se nám nemělo stát. Tak si myslím, že zas tak horké s tou rakovinou to tak nebude... Užívejte si pohodičku bez pocení....papa

Inzerce
Odpovědi
monika Šimončíková

Ahoj: ) Chci se zeptat či mohu použít driclor v podpaždí když tam mám malou bradavičku.

Reagovatpoděkovatnahlásit

4. prosince 2010, 00:07:20

dryPAD

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

25. března 2013, 21:11:16

kvikovam

Ono podle mě jde spíš o to,že když se holíte tak máte porušenou kůži..Tam může být reakce a vstřebávání jiná..Já jsem četla buď se holit nebo používat deodarant a ostatní..

28. července 2013, 22:23:02

mici

Ono jde spíš o to, že pocením se z těla vylučují škodliviny. Když se zabrání pocení, tak tyto látky v těle zůstávají.

27. ledna 2016, 14:11:25

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lgy (krční páteř - bolesti) 17. ledna 2017, 21:53:53

Měla jsem to samé jako ty. Je mi 30. až už jsem ze strachu z toho, že mi bude spatně atd.… Diskutovat

• ivan (Kolonoskopie) 19. ledna 2017, 11:10:40

... není čeho se bát, by jsem u doktorky Saidlové na kolonoskopii nedavno a v pohodě, ví co… Diskutovat

• Jean (Rivotril) 14. ledna 2017, 14:14:10

dá se to omezit, ale chce to dlouhodobou léčbu nervů, nitrobuněčná infekce a toxiny Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.