Inzerce

laryngitida

jak se laringitida leci

Inzerce
Odpovědi
martina rovnakova2 poděkování

dobry vecer prave sme prisli s dcerkou z pohotovosti museli jej pichunt hydrokortizon dusila sa som s toho nestastna a neviem co by jej uz mohlo pomoct olejove zabali momozu len na chvilu alergicka nieje na nic neviem uz na koho sa obratit dakujem

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. června 2006, 21:09:05

Vladka

Ahoj, moje dcera prodelala ve 4 lete to same, rok travila ob mesic v nemocnici. Vzdy to bylo stejne zacala chrchlat, chraptive oddechovat se a popadat dech. V podstate antibiotika brala furt. Po roce jsem nasla jinou detskou lekarku a ta nam do porucila lek Wobenzym. Po pul roce se jeji stav se po dalsich 6 mesicich neuveritelne zlepsil. Uz maximalne obcas dostane rymu. A skoncil i chraptivy kasel a duseni se pote co ulehla do postele.

6. září 2006, 18:25:51

jméno a příjmení

Ten Wobenzym zkusíme. Kdyby pomohl, tak Vám líbám ruce i nohy, protože ta Laringitida nás už dva roky děsně trápí, 4-letý syn už bral snad všechny antibiotika, co existujou a pořád se to vrací. I když co jsme nasadili léčbu homeopatiky Boiron, tak jsme měli teď čtyři měsíce klid. Ovšem je to tu zase a nepomohl ani Dithiaden a čípky Rectodelt nám pomohli akorát se přes noc vyspat.

23. října 2009, 10:37:22

Dagmar

Moc děkuji ,zkusíme to .Tky nás to tedka trápí :)

28. ledna 2010, 15:43:34

Kateřina Vitoušova2 poděkování

dobry den muj syn ma 7mesicu a laringitidu už mel podruhe.taky jsem s toho neštastna a už nevim co mam pro to delat chtela jsem se zeptat jestli je tento lek i pro tak male deti.dekuji ja tim trpela od 5let až do 13 takže vim co to je a svemu synovi chci pomoct jak to jen jde.Vitousova

17. března 2010, 21:29:10

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petr (Bolesti zad) 6. prosince 2016, 11:09:04

Po operaci páteře (výměna disků C4-5 a C5-6) došlo k poškození míchy necítím pravou ruku… Diskutovat

• Dagie (Chronická zácpa) 2. prosince 2016, 20:56:21

A proč tedy nenapíšeš svou mailovou adresu, nebo telefon? Můj muž má také tyto potíže a… Diskutovat

• Jean (Syndrom karpálního tunelu) 4. prosince 2016, 09:28:06

neotravuj s poxlou ! Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.