Inzerce

Nový objev

Slyšel jsem, že vědci v nějáké zemi, tuším že v Anglii, vymysleli injekci, díky které člověku naroste po vpichnutí úplně nový zub. No a já se vás chci zeptat, co si o tom myslíte a jestli je to pravda. Tato injekce prý stojí v přepočtu 7 500 Kč

Inzerce
Odpovědi
MUDr. Hochmuth

tohle bude zřejmě nějaký reklamní tah..nevěřte tomu

Reagovatpoděkovatnahlásit

25. června 2008, 11:55:37

Sandra Hruboňová

Taky bych tomu nevěřila,,,

Reagovatpoděkovatnahlásit

29. května 2015, 12:02:40

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Co uděláte, když onemocníte chřipkou nebo virózou?
Zatím hlasovalo 422 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Daniel (Bechtěrevova choroba) 18. února 2018, 16:35:35

ahoj, je mi 36 a bolesti mám od 13 let..... to že je to Bechtěrev mám prokázáno teprve cca 8… Diskutovat

• Harnová (potrebuji zhubnout....rady pls piste na maily..) 14. února 2018, 17:21:43

aha, no je pravda že když bych viděla na sobě že opravdu hubnu tak mi to určitě dodá elánu… Diskutovat

• Petr (Rivotril) 14. února 2018, 10:01:21

Ahoj Petro, myslím na Tebe, jak válčíš? Pokračuješ ve snižování? Chtěl bych se Tě… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.