Inzerce

Diplomová práce

Vážení a milí. Zpracovávám diplomovou práci na téma: Psychologie nemocného dítěte a velice rád bych touto formou (samozřejmě anonymně) získal vaše postřehy, připomínky, příběhy, zkrátka vše, co s títmo tématem souvisí. Nesmírně tak pomůžete dobré věci. Předem všem děkuji a přeji krásné jarní dny plné zdraví a síly!!! Jirka

Inzerce
Odpovědi
Blanka Mikulová

Dobrý den, mám zkušenosti z několika hospitalizací dítěte v nemocnici, můj syn, ročník 1993, má za sebou dvě operace močových cest v letech 1994 a 1996, nyní je opět v nemocnici s diagnózou Crohnovy choroby. Můžu Vám podat informace i o vývoji péče o dítě v nemocnici během posledních 12 let. Pokud máte zájem, ozvěte se mi na e-mail bmik@volny.cz, ráda Vám svoje zkušenosti předám. Doufám, že by se tím dalo přispět ke zlepšení situace na dětských lůžkových odděleních.

Reagovatpoděkovatnahlásit

5. května 2006, 20:59:23

J

Děti jsou v nemocnicích drženy i dny navíc - přece musí za 2 dny provést test a nebudou ho dávat dom netestované... přitom test může provést pediatr! Každý vážnější stav dítěte je jeho křikem a prosbou o lásku péči směrem k rodičům... je naprosto nesmyslné oddělovat dítě od rodičů. Základním, bohužel nepsaným, právem dítěte je být s rodičem. A to je největší problém našeho zdravotnictví - většinou není pro rodiče místo, no nejsou peníze...???

Reagovatpoděkovatnahlásit

7. listopadu 2011, 14:03:17

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 46 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Sabi (Odchlípení sítnice (Amotio retinae)) 30. listopadu 2016, 09:04:01

Ahoj Evi, jak se Ti po operaci daří?  Diskutovat

• olina (frontin) 28. listopadu 2016, 12:56:43

Tady musim uplne souhlasit z pani janou mam neco podobneho Diskutovat

• Honza (zalehlé ucho, po čištění uší na levé ucho neslyším) 28. listopadu 2016, 12:18:36

Děkuji za radu s injekční stříkačkou a vlažnou vodou,pomohlo my to víc než poroxid po… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.