Inzerce

vousy

Dobrý den,prosím o radu.Během pár měsíců se z mé tváře ztratilo asi 9cm2 vousů.Žádné změny na pokožce nemám,ani žádné pálení nebo svědění.Jen jsou pryč vousy.Nevím zda navštívit lékaře,zda-li je to trvalá změna.Děkuji

Inzerce
Odpovědi
inspi

mne také .. sice jen asi 2 cm2 ..ale i tak je mi to záhadou.. u lékaře jsem zatím také nebyl :I

Reagovatpoděkovatnahlásit

14. srpna 2008, 00:44:29

brand.new1 poděkování

mam uplne stejny problem, ktery zacal neznatelnym centimetrovym loziskem pod bradou a postupne se rozsiril podel celeho krku a stoupa na bradu.. u dermatologa jsem s tim take nebyl, dost pochybuji, ze by to krome chaotickych pokusu prineslo valny vysledek. obecne co se vlasu a vousu tyka, toho lekari vubec nadelaji pramalo. rozhodne je ale zajimave, ze vypad neprobiha rovnomerne, ale siri se z jakehosi epicentra. za zminku pak stoji, ze se tyka pouze tmavych a zrzavych vousu, ostatni zbytek zustava bez pigmentu, tedy bily. osobne jsem toho nazoru, ze v teto fazi uz neni zadouci takovy stav nejak stabilizovat a mohu si jen prat, aby vousy casem vymizely zcela. pokud mozno co nejrychleji. alespon se nebudu uz muset holit.

Reagovatpoděkovatnahlásit

19. srpna 2008, 00:13:48

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Zpocenaruka007 (poceni rukou) 17. ledna 2017, 10:01:03

Potí se mi ruce při tanecnich. Partner to cítí i přes rukavice. Je to velmi trapneeee! Diskutovat

• Jean (Panická úzkost) 18. ledna 2017, 06:56:44

nezlob se na mě, ale chlamydie je všude tolik, že si Tě vždycky najde, jen si něco přečti,… Diskutovat

• Alex (Krvácení z konečníku) 15. ledna 2017, 22:37:19

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na jeden osobní problém, který mě trápí tak zhruba jeden… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.