Inzerce

bolest

dobry den jiz 5mes.mám slabou bolest na pravé straně v okolí žlučníku vyšetření nic neprokázalo ultrazvuk záda nebolí doktorka jiné vyšetření odmítá co je příčinou této bolesti děkuji flígrová

Inzerce
Odpovědi
iva krchňáková3 poděkování

už měsíc mám velkou boest zad i břicha.Největší bolest se projeví,když si sednu.Začne mě strašně bolet v kříži a podbříšku.Bolest podbříšku i zad je neustálá.prošla jsem vyšetření urologa,neurologa,gynekolologie i internistou.Bohužel bezvýsledně.může mi někdo poradit,co je příčina mých neustálých bolestí.?děkuji krchňáková

Reagovatpoděkovatnahlásit

14. července 2011, 19:26:30

roman1 poděkování

Dobrý den paní Krchňáková - mám stejné bolesti již dva roky - můžete mi prosím napsat co bylo příčinou vašich bolestí - předem děkuji

16. října 2014, 17:51:38

NIC

1. července 2016, 22:29:13

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Z jakého důvodu držíte bezlepkovou dietu?
Zatím hlasovalo 10 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jarda (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 25. března 2017, 09:26:18

Ahoj všichni po delší odmlce vás všechny zdravím. Doufam ze se máte všichni fajn.Já jsem… Diskutovat

• velvetka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 24. března 2017, 10:03:12

Ahoj Janiknko, mě nějaky Jean tady vjbec nevyvede z míry, podle mě je tady mimo mísu a… Diskutovat

• Honza (Neurol) 24. března 2017, 22:39:46

Kéž by Neurol neexistoval.Bohužel ale pomáhá to je na tom to nejhorší.Píše tu ještě… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.