Inzerce

připomínka

mám pouze připomínku k Vašemu článku o obecných zásadách při oživování. poměr při resuscitaci je 30:2 podle evrpských standardů.

Inzerce
Odpovědi
Amores

v tomhle článku se píše "No a rychlý metabolizmus nemá rád cukry, které ho ještě zrychlují a pleť se stává mastnější. Takže je to jednoduché. Postačí výrazně omezit cukry v našem jídelníčku (kupř. sladké nápoje jako je Coca Cola, džus, sladkosti jako je meloun a zmrzlina, nejíst jídla z bílé mouky jako jsou obyčejné rohlíky a těstoviny, omezit rýži). Kdo to vydrží měsíc, bude bez pupínků. Po kile třešní je máte znova." Můžete mi říci, který "odborník" tohle vypotil ??? Je vědecky dokázáno, že akné má co dělat se stravou jen u minima případů. Myslím si, že rozšiřovat takové kecy je dost divné, když se snažíte vypadat seriozně (server). //podruhé, protože v prvním příspěvku se neukončil html odkaz

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. ledna 2007, 10:13:30

Svatava

Pan Jiří Hančil v příspěvku o borrelióze radí, že se má klíště spálit, ale jinde jsem četla, že se spalovat nemá, protože - parafrázuji - "klíště může prasknout a vznikne aerosol obsahující borrelie, kterými se můžeme nakazit". Co je pravdy na parafrázované tezi a jak tedy klíšťata likvidovat?

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. června 2007, 23:36:46

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 46 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Pavlína (Po trhání osmiček) 2. prosince 2016, 16:56:57

Dnes jsem byla na stoma-chirurgii na vyříznutí a vytažení pravé dolní osmičky..sedim v… Diskutovat

• Jean (Únavový syndrom) 27. listopadu 2016, 15:14:04

taky jeden nesmysl, je to obyčejná chlamydioza :-) Diskutovat

• Dušan ("Hučení" v uších - tinnitus) 27. listopadu 2016, 21:00:14

Radek Rašík je hyena a je zbytečné ztrácet čas řečmi o něm. Neumí česky, natož… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.