Inzerce

Můj přítel koktá

Mám přítele, který je velmi inteligentní. Je málomluvný. Trpí zadrháváním řeči. Moc o jeho handicapu nemluvíme, protože ho tím nechci nijak trápit, ale chtěla bych mu nějakou nenásilnou formou pomoc. Nejraději sama. Zajímám se o psychologii a byla bych vděčná za každou radu, jak příteli pomoc, tak aby to příliš nepoznal. K lékaři či do poradny ho v žádném případě nedonutím jít. Děkuji za váš názor...zdraví Markéta

Inzerce
Odpovědi
paja3 poděkování

ahoj Marketo, jetli je tenhle problem jeste porad aktualni, napis mi.. (paja.hloza@centrum.cz). Pavla

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. října 2007, 15:23:43

ivana12 poděkování

Ahoj pájo, mám stejný problém se svým 13tiletým synem, zadrhává od malička, ale teď mu to víc vadí a přestává mluvit, prosím o radu.

30. dubna 2009, 13:20:12

zdendaobratle

Ahoj Markéto , zkus s přítelem víc sama mluvit at se rozmluví, nebo at ti neco přečte nějakou pěknou knížku a bude to lepší. Zkus sním cvičit cvičení artikulační a dechové je to dobrý . Jsem taky balbutik - vadu řeči a cvičím a je my 55 let stojí to za to Zdenek

21. listopadu 2013, 01:34:57

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 96 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nika (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 20:43:16

Ahoj, škoda že nebývaš v Bratislave. Človek by sa rád porozprával s niekým kto takéto… Diskutovat

• Drobcek (Tehotenstvo a antidepresiva) 10. prosince 2016, 18:26:48

Ahojte baby...som v 4.tyzdni a 3 a pol roka beriem seroxat 20 ku.Trpim panickou poruchou. Vysadit… Diskutovat

• Jean (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 6. prosince 2016, 10:08:12

Ahoj , je to složité a proto to tady nemůžu psát, ale je potřeba také změna životosprávy… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.