Inzerce

Tříhodinová dieta

Za dva měsíce jsem díky mé žravosti a antikoncepci přibrala 10kg. Pak jsem se dozvěděla o tzv tříhodinové dietě. Ta spočívá v tom, že v podstatě jíte, co chcete (jen se snažte vyhýbat proslulým dietním zabijákům-smažená jídla, nadměrné množství čokolády a podobně). Jezte každé tři hodiny po malých dávkách(=5-6jídel denně) například: 1dávka=chleba se sýrem, džus, 2dávka pomeranč, jablko, kiwi, 3dávka řízek s bramborem a pod. Sice se to zdá málo, ale uvidíte, že positem hladu rozhodně trpět nebudete. Hlavně dodržujte pitný režim a snažte se každý den cvičit (bohatě stačí 100sklapovaček po ránu, což zabere zhruba 3minutky). Osobně jsem začala hubnout v podstatě ihned, za týden dokonce kilo, za dva měsíce 6kilo. Ze začátku bude hubnout velmi rychle, postupně se proces sice zpomaluje, e ale důležité, že pokud nudete cvičit alespoň 3krát týdně, pracně vypocená kila se nevrátí. Mám to vyzkoušené. Pokud máte další dotazy, napište mi na email a já ráda poradím na j.e.n.n.y.007@seznam.cz

Inzerce
Odpovědi
Vanilka3 poděkování

Mohu potvrdit, že to funguje. Tělo si prostě pamatuje. A tak ví, že každý tři hodiny dostane, a tak spaluje jak vzteklý. Je dobrý zařazovat "čím dál zdravější jídla", ale netlačit moc na pilu. Nesmíte se šidit, je nutno si i pochutnat. Strava musí být pestrá, je dobře ji obohacovat i o méně obvyklé potraviny (mořské řasy, přírodní ořechy, oříšky semínka kromě buráků, naklíčený semínka a natě...). Až si na tenhle způsob stravy tělo zvykne, nebude chtít ani nic změnit. A pokud vás začne honit mlsná na něco nezdravýho (třeba dortík), zkuste trik mojí dcery. Nedá si ho hned, ale hodinu počká. Když jí chuť nepřejde, tak si ho prostě dá a pochutná si. ALE, dá si kousek a nedělá to často. Je štíhloučká a cvičením získala i perfektní postavu.

Reagovatpoděkovatnahlásit

19. listopadu 2006, 18:15:58

Marta

Tříhodinová dieta je TA NEJLEPŠÍ DIETA na světě!!! Nejen že mi fungovala jako jediná ze všech možných, ale stala se pro mě celoživotním stylem! Víte, že Česko je na 1.místě celosvětově v rakovině tlustého střeva a máme tu 9% cukrovkářů? Celosvětový průměr je 4%!!! Tříhodinovou dietou uděláte ABSOLUTNĚ to nejlepší pro svou krásu, ale především DOKOCE i pro své zdraví TO NEJLEPŠÍ, neboť váš krevní cukr se udržuje ve stabilní poloze a nehopsá jak míč :-)) Ukažte mi jednu jedinou jinou dietu, která tohle všechno zaráz dokáže!!

8. července 2008, 07:42:04

Babu

Konec hladovkám! Individuální a zdravá cesta k vytoužené hmotnosti se jmenuje: Metabolic balance Informace: cherubin@cherubin.cz nebo telefon: 222230045

20. listopadu 2008, 17:36:56

Zita

Víte proč je tu tak málo příspěvků? Každý chce zhubnout bez práce a rychle(třeba s Adipexem) je to ta nejhorší možnost hubnutí....Nezdravé, drahé a váha se brzy vrátí.....Tříhodinová dieta je super a ani není potřeba moc pevné vůle stačí jen dodržovat čas a menší porce.....

17. ledna 2009, 19:15:15

zuzu2 poděkování

Ahojky čtu tady o tříhodinové dietě. Moc bych jí chtěla zkusit, ale nevím přesný režim a hlavně chodím do práce. Jak to zvládáte při práci?? Prosím poraďte mi. Chci se přidat mezi šťastně a zdravě hubnoucí :D

15. února 2009, 00:41:33

Martina

Zajímalo by mě, jaké porce - o jaké kalorické hodnotě - by to měly být. Asi nic moc velkého, že? Díky za odpověď.

13. března 2009, 15:59:20

Jája1 poděkování

Martino, porce by měly být takové, aby tě netrápil hlad, než uběhnou ty další nekonečně dlouhé tři hodiny. Zkoušela jsem to s malými dávkami po 3 hod, ale měla jsem už za hodinu hlad jak vlčice, že bych sežrala i špinavou ponožku. Když jsem se nadlábla dosyta a ještě zalila vodou, abych ošidila žaludek, vydrželo se to snáze a kila šla fakt dolů. Ne 8 kg, ale u mě se jednalo o 4 kilový nárůst po padesátce, takže jsem vděčna i za to.

29. září 2015, 13:36:07

Romana1 poděkování

Ahoj, tuto dietu držím téměř dva měsíce, ale na váze zatím není nic vidět. Což je opravdu frustrující a stresující. Opravdu dodržuju vše, jídlo každé 3 hodiny - ovšem zdravé, racionální potraviny, vynechávám sladké atd., pitný režim dodržuji. Cvičím každý den. Jak to že není nic na váze? Jestliže s tím někdo máte nějaké zkušenosti, prosím o radu. Budu vděčná i za rady, co dělám špatně. Díky moc:)

2. dubna 2009, 23:33:19

Marťa1 poděkování

Ahojky holky, je to tak, zkusila jsem toho také hodně a vždy se mi ta kila na víc vrátila. Teď se snažím jíst po třech hodinách, hodně zeleniny, celozrnné pečivo, žádné uzeniny, nízkotučné sýry, jogurty apod.dodržuji pitný režim - až 4 litry neperlivé balené neochucené vody a k tomu tak 2 až 3 krát za týden doma cvičím aerobik, podle dvd. Začala jsem před měsícem a už mám dole 8 kilo. Ze začátku jsem docela trpěla, ale už mi to ani nepřijde a cítím se dobře. Takže holky, držím palečky a zkuste to také. Dost mi i pomohlo sledování "Jste to, co jíte" - jsou tam dobré nápady :-)

24. července 2009, 21:33:45

makalu1 poděkování

Ahoj, 8 kilo dole za měsíc je opravdu hodně, moc gratuluju.Můžu se zeptat na kolika jsi začínala a kolik měříš a taky jak si udržíš motivaci a chut pokračovat dál?díky za odpověd. M.

27. července 2009, 14:06:18

míša

ahoj ráda vyzkouším tuhle tříhodinovou dietu..ale mám problém..pracuji ve třísměnném provozu..takže ranní,odpolední a noční..Jak s tím naložit??

25. června 2014, 08:58:42

Markét

Holky tohle nezkoušejte jen vám to rozhodí metabolismus a dopadnete jak já. :( Mě se rozhodil žaludek a přibrala jsem víc, než jsem předtím zhubla. Až když jsem začla normálně jíst a cvičit začal můj organismus zpátky fungovat. Asi dost pomohl i spalovač TRF, který mi nastartoval spalování.

27. listopadu 2014, 21:26:44

Jája

Skutečně to funguje, můžu potvrdit. Kojenec jí taky po třech hodinách a obvykle prospívá. Dělá mi někdy potíže dodržet časový odstup, když zrovna TEĎ mám chuť i čas něco dobrého pojíst a nehltat to v klusu o hodinu později. Na druhou stranu - když už tu 200g Studentskou pečeť na ex musím mít, zařadím ji jako krmnou dávku místo např. svačiny. Navíc když počkám hodinku do příštího krmení, ta akutní potřeba mírně otupí a stačí třeba i 100g :))

29. září 2015, 13:24:27

Tom

A funguje to i u chlapů?

14. ledna 2016, 15:28:01

bětka21

Ahoj, já měla vždy problémy zhubnout, ale začala jsem používat přípravek slimax http://www.maxivitalis.cz/slimax-femi-90-tobolek.html a pomohlo mi to :) s kombinací s pohybem to jde a nemáš pak pocit hladu :)

21. února 2016, 12:24:42

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 52 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Janka (Lupénka - Psoriáza) 30. listopadu 2016, 22:25:20

Ráda bych se zeptala jaké máte zkušenosti s chytrou houbou. Manžel trpí už několik let… Diskutovat

• Lenka (Operace hemoroidů) 2. prosince 2016, 14:16:39

Ahoj, jsem mesic po operaci, skalpelem venkovni, vnitrni, trhliny. Prvnich 14dni po operaci bylo… Diskutovat

• Klára (Vaginální Infekce) 28. listopadu 2016, 23:11:28

Není za co ráda jsem pomohla, přeju ať se toho rychle zbavíš vím co je s tím trápení..ale… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.