Inzerce

atopický ekzem

Dobrý den, chtěla bych poradit s kosmetikou na atop. ekzem užívám ATODERM krém a mýdlo a zatím celkem v pořádku, ale nevím jestli je něco lepšího na trhu.Když mám velké problémy tak používám kortikoidy.Hodně mi vadí voda následuje zrudnutí kůže a svědění.Prosím poradte mi z vlastních skušeností.

Inzerce
Odpovědi
Zdenek

Ekzemem trpim od 8 mesicu a az ted, kdy mi tahne na 30, jsem vyzkousel něco, co mi opravdu pomaha. Mel jsem to stesti, vyzkouset prirodni australskou kosmetiku Grahams Natural Alternatives.Kosmetiku mi dovezla teta, která tam zije a po dotazu na vyrobce nam bylo sdeleno, ze nekdy na jare, by se mela prodavat také u nas. Tuto kosmetiku muzu vrele doporucit.

Reagovatpoděkovatnahlásit

24. dubna 2006, 13:24:24

sara1 poděkování

měla jsem ekzémy od dětství, převážně kontaktní po dotyku pokožky téměř s čímkoliv. zabírali jen korikoidy. Od r.92 kupuji v lékárně Dermaguard, což je bariérová ochrana pokožky a je to super. Jedno natření vydrží 8 hodin a po podráždění ani stopa.

Reagovatpoděkovatnahlásit

5. října 2006, 19:10:04

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petr (Rivotril) 9. prosince 2017, 17:03:34

Ahoj Petro, tady opět Petr, musím napsat, protože se vše vrátilo do bezesných nocí. Prý je… Diskutovat

• Michael (Rivotril) 9. prosince 2017, 20:19:44

Dobrý večer, Peter, Guajacuran , ktorý spomína Petra, vo vyšších dávkach uvoľňuje… Diskutovat

• Jana Novotná (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 8. prosince 2017, 19:43:34

Ahoj přejde, ale musíš být trpělivá, začátky s AD jsou těžké, ale zaberou u někoho… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.