Inzerce

trhlinka?

dobry den, je mi 20 a nedavno mne zacal bolet konecnik a pozdeji i svedit. po stolici se objevovalo svetlounke kraceni a desna bolest. zkusila jsem se trochu vice prozkoumat a ritni otvor nemam kruhovy. Kdyz trochu zatlacim, objevi se tam malicky kousicek navic - z jedne te steny. neni to uvnitr. Tak jsem usoudila ze to bude asi nejaka trhlinka, ale nevim jak ji lecit, zda musim navstivit odbornika, obvodoveho lekare ci co mam delat. Zatim si to mazu hermankovou masti a svedeni ustava, ale po stolici se vsechno opakuje. jakoby se to tam vzdycky tou stolici znovu odtrhlo. jsem z toho docela zoufala. poradite?

Inzerce
Odpovědi
ivka

Ahoj,být tebou hned šupu k doktorovi ať se to vyřeší co nejdřív.Já jsem takhle otálela o otálela skoro rok a brzo mě čeká koloskopie a operace chronické řitní trhliny.Je mi taky 20.

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. května 2006, 21:13:47

Marek

Kup si Hemostop gel a uvidíš, jak se ti uleví.

1. dubna 2014, 13:10:37

Ivana1 poděkování

Mně hned zabral přípravek fine6, měla jsem vnější hememeroidy. Doporučuji každému, zabírá na 100 procent.

26. června 2014, 10:05:50

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 41 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Tomáš (Rozostřené vidění při depresi) 29. listopadu 2016, 20:11:27

Dobrý den, mám takový problém,od malička jsem nervák,se vším se stresuji a poslední dobou… Diskutovat

• Sabi (Odchlípení sítnice (Amotio retinae)) 30. listopadu 2016, 09:04:01

Ahoj Evi, jak se Ti po operaci daří?  Diskutovat

• Pacos 33 let (Operace hemoroidů) 27. listopadu 2016, 17:28:05

psylium rozhodně zatím neužívej, teď rozhodně jíst jen bezezbytkové jídlo, takže… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.