Inzerce

2císařské řezy,podvázání vejcovodu-pokus o IVF

V leteych 1993 a 1999 jsem měla porod císařským řezem.Při druhem mi bylo provedeno podvázání vejcovodu na doporučení lékaře se slovy,že 3těhotenství není vhodné vzlhedem k řezu.V současné době chci dítě.Před rokem jsem podstoupila operaci,kdy mi meli být opět zprůchodněny vejcovody.bezůspěšně.Na podzim jsem podstoupila IVF v Olomouci.Bohužel šlo pouze o Byochemické těhotenství.Teď mě čeká druhý pokus.Zřejmě budu samoplátce.Prosím poraďte co udělat,aby to vyšlo. Děkuji raja

Inzerce
Odpovědi
www.altes

v roce 94 a 97 jsem porodila cisarskym rezem a pri druhem rezu me sterilizovali.Nyni s novym partnerem bych chtela dite,ale bylo mi receno ,ze to zadnym zpusobem nelze.Opravdu uz to nelze nebo je aspon nejaka minimalni sance ,ze by to slo

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. dubna 2009, 08:56:24

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měl by stát a zdravotní pojišťovny podle vás více přispívat na léčbu celiakie?
Zatím hlasovalo 85 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petra (komu pomohl nejaky spalovac tuku pri cviceni) 23. května 2017, 07:00:11

Dobrý deň prosím v akom množstve ste ho užívali? Stačí keď ho budem užívať iba pri… Diskutovat

• Karel (Projímadle) 19. května 2017, 08:30:36

Ty děti bych konzultovala vzdy s doktorem... Diskutovat

• Rose (Jak dodat kostem dostatek vápníku) 20. května 2017, 17:17:34

No, já jsem vsadila na doplneni vapniku sumivkama maxi kalz...chutne a ucinne tabletky :) Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.