Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Pocení rukou a nohou

Prosím poraďte mi. já už nevím jak dál. za nedlouho bude taneční a já se bojím nějakého kluka chytit za ruku protože je mám někdy úplně mokré a už nevím jak dál. Chci se snad zabít už. Driclor doma mám ale mě moc nepomáhá. A já se toho hlavně chci zbavit napořád a ne na určitou dobou(přesně pro tohle je Driclor). Tak bych věřila akorát nějaké operaci jsem slyšela. Nemáte s tím někdo zkušenosti?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Karlos

To antipe mám doma nefunguje od začátku, nicméně vrácení peněz protahovali, až bylo po lhůtě, nikdy více, podvodníci celá pharmabiotech...

Martin

Já mám Antipe rok a nemůžu si vynachválit. Vylečil mi pocení jak rukou tak nohou. Naopak zastaralý elektroantiperspirant tehdy potřeboval k obsluze ještě druhou osobu. Takže byl 20 let pozpátku. Proto jsem se rozhodl pro Antipe. Navíc tam byla delší záruka, poodstatně lepší cena a ještě mi to doporučila dermatoložka z Brna na kterou jsem dostal kontakt z pharmabiotech.

Tom

Souhlasím se vším. Antipe je prostě jednička ve všech směrech.

Kamikaze

Ty uý poškozenej mozek máš, takže se neboj, horší to nebude :-D Doporučuje to antipe i někdo jinej, než kožní z Brna? Navíc nechápu, trochu jsi se do toho zamotal.... napřed jsi volal do pharma, firmy co vyrábí tu tvojí převratnou novinku, tam Ti poradily, že si máš skočit za doktorkou a Ta Ti poradila, at si koupíš ten jejich produkt???? Tak to ses buď úplně vypatlanej, nebo naprostej imbecil!!! Přestaň tu oblbovat lidi!!

Honza

Nevěřim, že by mi kožní lhala, ale na její doporučení jsem pořídil Electro Antiperspirant, teď ještě uvažuji i o té masce, začal zabírat v podstatě po týdnu používání, takže lhůta 50 dní je naprosto předimenzovaná, ale jsem rád, že jsem jí nemusel řešit. Navíc jak jsem se někde po diskuzích dočet, tak to antipe pořád ještě testujou, takže to nebude moc vychytaný...

Petr

Kdyby ho testovali, tak by tam asi neměli značku CE a nebyl by registru schválených zdravotnických prostředků. To jsem si osobě kontroloval. Nechtěl jsem kupovat zajíce v pytli. A funguje perfektně. U elektroantiperspirantu prý potřebuješ druhou osobu na ovládání. Proto jsem si ho nekoupil. Antipe funguje plně automaticky.

Tlaček

CE to jako myslíš China Export? Antipe nikdy nefungovalo, vždyť to prodává ten samej podvodník jako pověstnej Idroser.

Petr

Já mám ANTIPE a funguje skvěle. Používám ho téměř rok. Závady nebyly a účinkovat začal za 9 dní. Nyní mám udržovací kůru jednou 4 měsíce a jsem maximálně spokojený.

Mira

Za mě jedině plus pro Iontoforézu. Výsledky byly znát docela brzo a pocení se nevracelo. Mám ji necelý rok a jsem s ní moooooc spokojený.

Klema

Čus, vlastním ElectroAntiperspirant, a obsluhuju ho naprosto sám, šlape naprosto bezchybně a neměnil bych, když jsem se rozhodoval, jestli Antipe, nebo ElectroAntiperspirant, tak jsem to obvolával a vyšlo mi úplně jasně, že se mám rozhodnout pro ElectroAntiperspirant!

Lucka

Ahoj, já jsem chodila na terapie k doktorce a ta mi doporučovala Electroantiperspirant, se kterým mi dělala tu léčbu, přítel mě nakonec přesvědčil, ať si koupím Antipe, že je to stejné a ještě ušetřím!!! Ale není to stejné, u paní doktorky to bylo mnohem lepší!!!! Škoda že se to Antipe už nedá vrátit, raději bych si připlatila...

Petr

Já mám ELECTRO ANTIPE|RSPIRANT, na doporučení kamarádky a maminky, tkeré ho také mají, Jsem nadmíru spokojený, zabralo to skoro okamžitě a vydrží tak 2 měsíce. všechno klape, tak jak má.

David

Asi rok mám ELECTRO ANTIPERSPIRANT a je to naprospto k nezaplacení používám přibližně po třech měsících...

Pavel

Mně doporučila paní doktorka ANTIPE. A nemohu si vynachválit. Funguje skvěle. Jak mi bylo vysvětleno, je klinicky testovaný a schválilo ho Ministerstvo zdravotnictví. To bylo pro mne zásadní. Dostala jsem i studii, kde testovali 15 lidí a všem ANTIPE vyléčil pocení. Takže za mne- absolutní spokojenost. A na rozdíl od elektroantiperspirantu nepotřebuji asistenci druhé osoby. Takže jasná volba. Pavel

Anež

Mé tetě byla doporučena léčba iontoforézou, a tak jsem to na své problémy taky vyzkoušela, když jsem u nich během praxe skoro měsíc bydlela :) byl to myslím ten typ, o kterém se tu píše - ANTIPE. mělo to ty svorky nerezové, nějaké kryty na ruky a ovládala to sama. jao super! po několiak dnech jsem pocítila velké zlepšení. Tak jsem si teď po návratu hledala hodně informací ohledně nabídky na trhu. Přišlo mi, že funguje na stejném principu jak ostatní výrobky, ale je z nich cenově nejvýhodnější z hlediska poměru kvality a ceny. Mám s ní pozitivní zkušenosti, ruce se mi nepotí,tak jsem dnes tuto ANTIPE objednala.

Ruda

Antipek mi vzdycky zabralo max na 2 dny, dokud jsem delal terapie ok, ale jak jsem prestal zacal jsem se potit jeste vic. Je to srac, kterej jsem.dost tezko vracel i kdyz deklarujou jak ochotne vraci penize. Nakonec to musela resit az ceska obchodni inspekce.

Jirka

Mám ANTIPE 9 měsíců a je naprosto super! Nemohu vynachválit. Léčím ruce a podpaží se 100% úspěchem. Jirka

Domca

Elektroantiperspirant budu vracet. Ale maji kratkou lhutu na odzkouseni. Absolutni smejd. Vubec nefunguje. I doktorka mi rikala, ze jsem za to vyhodila zbytecne moc penez a mela jsem zkusit ten levnejsi. Dominika

Renata

Ahoj Domčo,vůbec nechápu,proč ti anti nezabral,znám už hodně lidiček,co ho vlastní a všichni hlásí SUPER!Nevzdávej to,někomu může léčba zabrat později,hlavně užívat dle návodu a na vyšší dávky proudu,i když je to leckdy nepříjemné a bolí a taky vzít v potaz,zda nemůže být chyba v přístroji,je to jenom technika.Poradit se s výrobcem.Ale pokud nepomůže tohle,jsem přesvědčená,že už nikdy nic.Držím palce,ať to vyřešíš.Renata.

anon23

atipe je chytrá a besobslužná verze elelektroantiperspirantu nic víc

Roman

co takhle uskutečnit sraz lidi s problemem poceni rukou

Roman

nevim jak to uskutečnit ale mohlo by to pomoci psychice třeba i jako seznamka

Renata

Ahoj Romane,pokud si seženeš elektroantiperspirant a budeš ho používat dle návodu,určitě se začneš seznamovat s ostatními s naprosto suchýma rukama a úplně přirozeně.Po čtyřiceti letech pocení a trápení jediná věc,která mi pomohla - teď si na ruce naopak vrstvím tuny krémů a krémů,protože je mám úplně přesušené a po těch letech velký nezvyk.Vážně doporučuji,výsledek do měsíce !!!Neznám nikoho,komu by nezabral.Držím palce.Renata.

Dušan

ahoj, tak teď už znáš jednoho. když čtu chválu na iontoforézu, zajímalo by mě zda má někdo taky negativní zkušenosti. Já jsem byl taky přímo nadšený výsledkem ruce i nohy se přestaly potit a já byl nejštastnější člověk, ale po roce udržovocí koupele musely být čím dal častější a co víc ruce mě začaly hrozně pálit, nakonec jsem měl otevřené spáleniny na hřbetech ruky a prstů, v noci hrozně svědění, prostě jsem musel skončit. Jsem fakt jediny?

Leona

Já si koupila ANTIPE. Mám ho 2 měsíce a jsem nadšená. Používám na ruce a podpaží. Po 12 dnech pocení ustoupilo. Vůbec jsem tomu nevěřila. Ale skutečně funguje. Tak já osobně mohu jen doporučit. Leona

Radim

Myslim, že každej, kdo napíše nějakej název produktu velkýma písmenana tady dělá reklamu. Já opravdu ten elektro antiperspirant používám a je to perfektní.

Štěnán

Iontoforézu mám asi půl roku a je super. Pocení je pryč. Jednou za čas ji použiju a pak koluje po rodině.

kami

Zdravím, koupila jsem si elektroantiperspirant sensitiv, byla jsem zklamana, kdyz dorazil bez adaptérů do podpaží, alespoň základní? !!! Za ty prachy! Tak jsem tam napsala, no odpověď-ze si musím dokoupit! Co Vy jak jste to vyresili?

Katka

No já jsem si je k tomu dokoupila. Ty prachy jsou pro mne relativní dát 10k za život bez pocení. Pro mě jasná volba, jsem po víc jak 20 letech díky elektro antiperspirantu v suchu (ta sensitiv verze).

M.P.

Antipe ma občas akci na podpazni aplikatory jsou zdarma. Tak jsem usetril celkem cca 4500 Kc oproti elektroantiperspirantu. A pomohlo mi to. Fakt to funguje :-)

Radim

Já si to koupil, celý slavný antipe i s aplikátorama do podpaží a teď ho mám popálený:-( Jak se to vrací, aby mě bevypekly jako ty ostatní?

Barbora

Já mám také podpaží popálené a to používám jen 8 mA. Začínala jsem na 15 mA, pak jsem postupně snižovala, pocení sice trochu ustoupilo, ale nemohla jsem pokračovat kvůli puchýřkům v proceduře, a tak je to stále dokola. Má někdo podobný problém? Koupila jsem Antipe. Na nohy a ruce to nepotřebuji.

Dušan

když čtu chválu na iontoforézu, zajímalo by mě zda má někdo taky negativní zkušenosti. Já jsem byl taky přímo nadšený výsledkem ruce i nohy se přestaly potit a já byl nejštastnější člověk, ale po roce udržovocí koupele musely být čím dal častější a co víc ruce mě začaly hrozně pálit, nakonec jsem měl otevřené spáleniny ny hřbetech ruky a prstů, v noci hrozně svědění, prostě jsem musel skončit. Jsem fakt jediny?

Daniel Tronský
1x

Věnoval jsem několikaměsíční studii tomu co se zpocenýma rukama a nohama. Mě to trápí od malička a je to fakt průser. Vždycky se mi začnou potit dlaně a chodidla současně. Na chodidla kašlu ,ale trápí mě dlaně (podání ruky apod.) Dlaně mám vetšinou i červené když se potí, se stresem se vše jen zhoršuje, přes noc když spím jsou suché. Způsobuje to aktivní sympatický systém. zkoušel jsem krémy (excipial deoforte,dryclor,perpirex a další),ale je to jen vyhazování peněz a nefunguje a naopak to jen vše zhorší. Zkoušel jsem domácí ionoforézu několik týdnů a nepomohla a to jsem to dělal na docela velký proud abych to měl účinné a fakt nepomohlo, čili o nějakém elektroantiperspirantu docela pochybuji, možná na nějaké lehčí případy by fungoval, ale dle mého názoru, pokud chce někdo aby se mu nepotily pracky, tak nech s něma nic nedělá, problém není v nich!!!Problém je v tom co pocení řídí a to je ten sympatikus. Na diskuzích v USA bylo hodně pokusů, někdo říkal že mu pomohl jód, někdo že ho musel zase ze stravy vysadit, jiný říkal, že mu pomohlo vysadit lepek ze stravy.O stravě bylo hodně řečí,ale celkově se psalo že jíst zdravě,nekonzumovat pálivá jídla, nepít. MNĚ TO NEPOMOHLO TAK NA STRAVU KAŠLU. Další názory byly v tom,že tělu chybí vitamín D+zine+vápník,zkoušel jsem doplňovat a žádná změna.Lidi zkoušeli i šalvějový čaj a to taky nepomohlo. Myslím si, že komu se fakt hodně potí ruky a nohy,tak jedinou možností jsou léky (sympatolika, např. robinul apod.,ale má to vedlější efekty) anebo potom udělat hrudní sympatektomii operaci a to je úspěšné na 85-100% ve FN Plzen apod.ˇ Já se operace bojím,jsou tam i vedlěkší příznaky takže zatím zvažuji,ale asi to bude jediná možnost pro mě. Lidi,buď se s tím naučtě žít anebo se nechte operovat,popř. zkuste sympatolika léky.Nic jiného nezabere.

Honza

Mne muj lekar doporucil Formaldehyd. Je nutne ho zredit vodou aby jste se nespalili, ale ne zas prilis, aby to neubralo na ucinku. Mirne paleni budete citit vzdy, ale to je v poradku. Potni kanalky by se mely, po pravidelnem pouzivani, zacelit. Jsem teprve na zacatku a tak nemuzu garantovat uspesnost, ale treba to nekomu pomuze. Fakt je, ze, po par dnech, jsem se problemu uplne nezbavil, ale zda se mi, ze to muze fungovat.

Adéla Flíčková

Také se mi potí ruce, nevím co s tím dělat...

Michala

Bolí někoho při používání Elektroantiperspirantu klouby? Díky.

Daniel Tronský

Ahoj, psal jsem příspěvek dne 25.3.2015. Už jsem podstoupil operaci hrudní sympatektomie ve fakultní nemocnici. Objednal jsem se a na místě mi byl stanoven termín operace za 3 týdny. 1. den jsem byl přijat. 2. den operován, poté převezen na jednotku intenzivní péče (je to zcela běžné po operaci 3. den JIP 4. den JIP 5. den normální pokoj 6. den propuštění Vše hrazeno ze zdravotního pojištění, v nemocnici jsem neplatil ani korunu. Už je to asi měsíc od operace a ruce jsou absolutně suché. Ani při největším stresu se ani trochu nezpotili a jako bonus se mi neuvěřitelně zlepšili i nohy, potí se úplně minimálně. Hodně se mluví o tzv. kompenzačním pocení. Ano, po operaci se mi začali potit záda, resp. spodní strana zad, ale nijak extrémně a je to už týden co i toto pocení odstoupilo. Jestli máte problém se zpocenýma rukama, tak neváhejte a jděte do toho, stojí to za to!!!Vykašlete se na nějaký elektroantiperspirant atd., je to nesmysl, mluvil jsem s člověkem co ho prodávala a hádejte proč ho asi chtěl prodat??A v nemocnici mi řekli, že tyto přístroje jsou účiné jen na slabé pocení. Logicky, když mozek zavelí, že se mají ruce potit, tak přece přístroj nedokáže tomu zabránit no ne? Já mám přerušené nervy a i tak mozek dává příkaz aby se ruce potili, ale hold nemají spojení:-))))Je mi krásně a je to na pořád!! Operace se provádí v Brně, Olomouci, Plzni. Jsou na to fakt velice dobří. Hlavně nezkoušejte soukromou kliniku (nebudu jmenovat) co si za to bere 30 000 a slibují to, že vás na druhý den po operaci pustí domů. Je to nebezpečné, mluvil jsem o tom s doktorama a je potřeba člověka monitorovat na JIP. Jistota je jistota, berou to fakt zodpovědně i když to tak není náročný chirurgický zákrok. Doporučuji, nevyhazujte prachy z oken.

Daniel Tronský

Jinak jsem chtěl ještě nabídnout nějakou pomoct přes email, ale to bych psal pořád dokola a pokud zpocené ruce někomu vadí a měl kvůli nic sociální fobii a zhoršené spolecenské uplatnění tak jako já, tak se už objednejte a lékař vám řekně víc, buďte bez obav, žádná nemocnice by nešla do toho, aby pacient kvůli zpoceným rukám šel do nějakého velkého rizika, předtím zajdete na testy a musíte být 100% zdraví.Měl jsem strach, docela velký, ale je to za mnou a ani to nebolelo:-)) Jinak kdo umí anglicky jsou toho plné diskuze (ETS surgery apod)

Princess

Dobrý deň, prosím vy ste bol v ktorom meste na operácii?je možné dostať sa tam cez obvodného lekára? Dakujem za odpoved a zdravím.

Anna

Já jsem už byla zoufalá, tak jsem koupila iontoforezu. Mám ji doma půl roku a pocení je pryč a to jsem předtím vyzkoušela už fakt všechno a nic nezabíralo. Jestli vás pocení fakt trápí, tak se vyplatí přístroj koupit. Já mám konkrétně Antipe, je levnější než electro Antiperspirant a myslím, že má i lepší funkce. Kdybych o tom, že něco takového existuje, věděla v době tanečních, které pro mě byly totální peklo..

David

Antipe je nejlepší, úplně mě zbavil pocení.

Vaclav Rach

Me zbavil akorat penez a vratit se to uz nedalo!

Richard

Pročítal jsem různé diskuze a hledal radu na problémy s pocením. Zkusil jsem objednat Antipe i když ta cena byla vyšší. Potěšila mě možnost ji vrátit. Za zkoušku to stálo. Ale nevrátil jsem. Za mě 100% úspěšnost. Všem děkuji.

Honza

Z mě jedině Antipe! Nic mi nikdy nepomohlo, ruce se potily dál, až u antipe vidím výsledky.

bara

Pokud byste mel nekdo zajem, prodavam pristroj Elektro antiperspirant Sensitive. Mela jsem jeste pred rokem uplne stejny problem, zkousela jsem vsechny pripravky proti poceni, ale nic nezabiralo.. Byla jsem z toho zoufala.. Nasetrila jsem si tedy na Elektro antiperspirant, pouzivala jsem ho cca pul roku a poceni rukou zcela vymizelo, pristroj uz nepotrebuji a tak bych ho rada poslala dal, aby pomohl nekomu jinemu. Pokud by mel nekdo zajem, napiste zpravu a domluvime se na cene.

Bibi

Za mně určitě Electro Antiperspirant. Ať se potí někdo jiný, já nemusím :P

Katka

Ahoj, ráda bych se podělila o informace. Potíže s pocením rukou mám už od základní školy a hodně, myslím jako opravdu hodně a není to nic příjemného, vyzkoušela jsem iontoforézu a nepomohlo mi to, pak jsem vyzkoušela jít na botox, který měl být jen stejně na půl roku a bolesti jsou u toho jak u mučení a nepomohlo mi to, po takových zákrocích už je z toho člověk hodně špatný když nic nepomáhá, pak jsem se na diskuzích dočetla o profesoru Čapovi, dělá operaci která tohle pocení odstraní natrvalo, je to zdarma a navíc to má být účinné, zatím to pomohlo každému, teda aspoň co já vím, někomu se začnou potit více nohy, ale myslím že to se dá přežít, ale ty ruce jsou opravdu základ při každém seznamování atd. však to znáte. Před pár dny jsem se vrátila z nemocnice, byla jsem tam 4 dny, zatím doma ležím přece jen je to zásah do těla pod celkovou narkózou a pár stehů, každopádně dlaně mám suché a nějak se s tím poznávám, nikdy jsem takový pocit nezažila a je to krásné sice zatím musím dodržovat klidový režim, ale o sympatektomii i něco pročtite, jestli už jste byli opravdu tak zoufalí jako já, je to operace a ne každý to podstoupí, ale já jsem ráda že jsem do toho šla :D tak držím pěsti ať je Vám taky lépe

Lucie

Dobrý den, věřte že pocení nohou je úplně stejně hrozné jako pocení rukou a to říkám z vlastní zkušenosti. Nemohu sehnat žádné botky protože se mi ve všem klouže noha a ne jednou jsem si zvrkla kotník.. každopádně závidím, že už tyto problěmy nemáte...já hledám také způsob jak se toho zbavit :)

Lukas

Mela jsem obrovske problemy s pocenim, velke kruhy v podpazi , ruce a nohy se mi potily neskutecnym zpusobem a zadny antiperspirant nezabiral. Vyzkousela kde co. Driclor a ten drazdil a stipal, pak jsem objevila Pespi guard a ten byl mnohem lepsi, nicmene v lete malo ucinny a tak jsem hledala dal. Vyzkousela jsem radu veci i z lekarny ale nic. Az mi kamaradka poradila at si objednam antiperspirant sweat stop aloe vera forte a jsem s nim naprosto spokojena. Muze se pouzivat na cele telo, coz je velka vyhoda. Tehdy jsem ho objednala z anglie a nyni je k dostani na internetu i u nas.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce