Inzerce

Kýla

Mám dotaz.Jsem 6 týdnů po operaci tříselné kýly klasickým způsobem,kde mi doktor řekl,že musím být 3 měsíce v klidu,ale má doktorka mě chce už teď poslat do práce.Pracuji fyzicky náročnou práci,kde se nevyhnu nosení těžkých břemen a velkému fyzickému vypětí.Má právo mi ukončit neschopnost?Co když se mi v prvních dnech s operovanou kýlou něco stane.Chci to pořádně doléčit.Děkuji Petr

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 46 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Martin Kratochvíl (wellbutrin) 1. prosince 2016, 20:18:53

díky za povzbuzení, jedu na asentře a stejný problém se sex. dysfunkcí. Doktor mi zkouší… Diskutovat

• Jean (Rozostřené vidění při depresi) 29. listopadu 2016, 22:19:12

je potřeba čistit tělo a léčit CNS, pupalka, B12 pozor na chlamydie a jiné bakterie :-) Diskutovat

• Martin (Rýma) 27. listopadu 2016, 22:45:58

Nám pomohl teda razantně. Zkoušel jsem proplachovat, ale přes ucpaný nos to nešlo.. physiomer… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.