Inzerce

kůže

Dobrý den,pomůže mi někdo? Je mi 33let a už 7let mám na nohách fialovou kůži a objevují se mi bílé flíčky,v posledním roce se mi rozšířily i na paže.Žádné zdravotní problémy nemám,pouze je mi neustále zima a mám studené ruce i nohy. Cévní vyšetření je v pořádku,jinak si nikdo neví rady. Rodiče mají stejnou krev-je to možný důsledek? Děkuji.

Inzerce
Odpovědi
L28

mam uplne to same, prosim vas, pokud jste uz problem vyresil/a, muzete sem o tom napsat? Diky

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. června 2007, 12:14:40

marsela

ja mam teprv 23 let a mam nohy plny bilych flicku a na pazich taky asi uz 2 roky,prestala sem kourit protoze sem myslela ze to je z koureni-spatny krevni obeh---ale v mych letech?¿?¿?¿taky jestli to nejsou spatny jatra nebo ledviny?¿?¿??¿o nicem jinym uz nevim kdyby nekdo vedel nejaky lek napiste mi prosim na e-mail - marseocko@gmail.com dikas moc cauky a hodne stesti

Reagovatpoděkovatnahlásit

18. března 2009, 22:47:15

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lenny (Operace hemoroidů) 25. července 2017, 18:39:00

Ahoj všem, jsem 3,5 tydne po operaci longovou metodou, mela jsem vnitřní hemoroidy III.stupne,… Diskutovat

• markéta (První návštěva u gynekologa) 22. července 2017, 22:58:34

ahoj. je mi 16 a jeste jsem nemela sex ale pristi tyden jdu na první prohlídku a mam z toho… Diskutovat

• Marky (Projímadle) 23. července 2017, 19:28:46

Hodně dobré je třeba zařadit i projímadlo dietlax... To právě zajistí bezproblémový… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.