Inzerce

akné

ahoj všichni,už pár let bojuju s akné a před půl rokem když sem si nechala dát piercing do obočí,řekli mi v slonu že si mám koupit antibakteriální mýdlo protex,aby se mi to nezanítilo a tak.Tk sem si ho koupila a rovnou sem si s nim myla celej obličej,ráno a večer a vážně nelžu každým dnem se mi plet zlepšuje a zlepšuje,tak vám chci jenom poradit,jelikož dvacet korun vážně není taková investice po tom co sem používala vichy,la roche posay atd:-)a ještě sem se chtěla zeptat jestli se vám taky zhoršuje plet,když máte dostat měsíčky?Já mám celou dobu klid a neajenu týden před měsíčkama se mi osype celej obličej,ale jenom červenejma pupínkama s kterýma nejde nicdělat a v první den menstruace zase zmizí,ale zůstanou po nich červené flíčky které pak zbytek měsíce léčím protexem a pořád dokola a dokola,tak jestli nevíte co s tim,jestli by na to třeba nebyla dobrá diane 35?

Inzerce
Odpovědi
koralína

Mně zabral dobře Grep-out, do měsíce jsem byla bez příznaků. Taky jsme upravila stravu, což výrazně pomohlo.

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. září 2010, 10:06:09

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 61 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • YXCV (schizofrenie a lék Abilify) 4. prosince 2016, 20:08:02

Zdravim, beru abilify asi pul roku 30mg denne,plus do toho rano haloperidol 1,5 mg. Mam hlasy, Jsem… Diskutovat

• Tomáš (Rozostřené vidění při depresi) 29. listopadu 2016, 20:11:27

Dobrý den, mám takový problém,od malička jsem nervák,se vším se stresuji a poslední dobou… Diskutovat

• Vladimír (Rivotril) 30. listopadu 2016, 22:11:54

Zdravim vsechny, mam poruchy a snad vsechny ktere jsou, fobie atd. Mam to uz 18let a rivotril beru… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.