Inzerce

chlamidie trachomatis

V březnu jsem prodělala zánět dělohy a byly mi zjištěny chlamidie. Spím pouze s mým mužem jiného partnera nemám. Manžel mi říká to samé. V krvi mu ale nezjistili nic. Je tento test spolehlivý? Nemůže být jen přenášečem? Mohla mě nakazit lékařka při prohlídce? Tomuhle moc nevěřím, ale jestliže je toto přenosné pouze sexem jak jsem k tomuhle přišla, když oba tvrdíme, že jsme si věrní a manžel to navíc v krvi nemá. Poradíte mi? Děkuji Martina

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Poskytoval/-a jste někdy první pomoc u epileptického záchvatu?
Zatím hlasovalo 58 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana (Operace hemoroidů) 18. února 2017, 19:29:40

Bohužel jsem už měla vytvořenou zácpu díky stravě v nemocnici...dostala jsem nakonec… Diskutovat

• Boris (operace krční páteře) 15. února 2017, 21:04:44

Reaguji na dotaz operace krcni patere , vim co je strach mel jsem jje na rozdavani Oparaci jsem… Diskutovat

• Lada (erkce) 13. února 2017, 14:13:17

Vazne je to takova pecka ta pumpa? Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.