Inzerce

Dobrá rada

Zdravím všechny co chtějí zhubnout.Chtěla bych vám poradit,prášky ani nějaké nápoje vám zhubnout nepomůžou,nepomůže ani igelit co si dáte kolem pasu a nic neděláte.Jestliže chcete zhubnout,musíte makat a to hodně,protože bez práce nejsou koláče,znáte to.Jedna věc je nejíst a zhubnout na váze a druhá věc je zpevnit si svaly.Protože svaly vám spalují tuky po celý den a když nebudete jíst,ztrácíte svalovou hmotu a je to v háji.Nejlepší radou je cvičit,cvičit,cvičit a cvičit!!Musí z vás lejt pot,musíte cítit jak se ty špeky rozpouštějí.Má se jíst 5krát denně(snídaně,svačina,obě d,svačina,večeře) a po malých množstvích,jako jídlo samozřejmě počítáme i ovoce a zeleninu nebo kakao.Takže když budete jíst málo ale často a přitom cvičit,výsledek se 100% dostaví.Znám to,držím nějakou dietu co se mi zná celkem v pohodě,zhubnu ale zase to zpátky přiberu.Poučila jsem se a ted jím po malých porcích(5krát denně) a každý den cvičim.Výsledek je opravdu znát.Je zdravé zhubnout 1-1,5 kg měsíčně.Hlavně to nesmíte vzdávat,trpělivost přináší růže :-) .Ještě znám úžasnou knížku na hubnutí-posílení svalů, je teda spíš pro ženy ale myslím že i muži by si tam dokázali najít cviky.Jemnuje se: Bodytrainer Břicho,Pás a Boky a napsala ji Sabine Letuwniková.Je to úžasná knížka,neváhejte a kupte si ji.kdo by nesehnal,napište mi na mejl (maky...@seznam.cz) a já ji naskenuju a pošlu na mejl.ještě je dobré běhat nebo jezdit na kole(rotoped nebo orbitrec),plavání.Jakékoli dotazy mi pište na e-mail.Úspěšné hubnutí!!! :-)

Inzerce
Odpovědi
pája

To je možná dobrá rada s poloviny,mohu potvrdit že jsem brala Lindaxu 3 měsíce a zhubla jsem 15 kg a ještě před braním 15kg,cvičení a úprava stravy byla samozžejmostí,takže prášky zhubnout pomohou a ne že ne.Igelit jer možná fajn ale já ho nepotřebovala:)

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. března 2007, 08:41:57

Eva

s pájou plně souhlasim, Meridia mi moc pomáhá, první dny jsem hubla sama a potom už z vlastní radosti a odhodlání změnila jídelníček a začala jsem mít chuť sportovat, bylo to moc příjemné, teď když jí beru 2 měsíc a mám o 6 kg méně, tak je to mnohem příjemnější a vřele to doporučuji ženám a dívkám, které mají rády brzké výsledky, ale neusnou na vavřínech. Hezký den. Eva

2. listopadu 2007, 10:41:12

macik

AHOJKY VŠEM,CHTĚLA BYCH ZHUBNOUT A RÁDA BYCH SE ZEPTALA JAKÉ MÁTE ZKUŠENOSTI S C.L.A. 1300 FIT ACTIVE DÍKY MACIK

22. května 2008, 13:08:32

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 83 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana Dvořáková (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 4. prosince 2016, 12:13:38

RIMA? Co to je? Neznám.... Diskutovat

• Anonym (Pomoc při cukrovce) 3. prosince 2016, 13:28:49

Tak sprej je koupen. Dokonce jsem o něm řekl známému a ten si jej koupil taky. Fakt dobrá věc. Diskutovat

• Jana Dvořáková (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 4. prosince 2016, 12:08:15

A jak se podle vás léčí příčina? Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.