Inzerce

No já nevím, nechce se mi psát Akné, ale jo.

Já mám takové to blbé akné, mírnější formu, prostě děsně moc pupínků na čele ...no pomohl mi Eryfluid, ale když jsem to používání pak omezila (nemám moc ráda léčiva tak to nepřeháním) a nadále si čistila ple´t mycímy gely pro mastnou pleť sem s tím že jsem občas použila Eryfluid, tak se mi to stejně vrátilo, ale já hlavně myslím, že sem to neměla omezit tu léčbu...no jo malinko padlá na hlavičku.

Inzerce
Odpovědi
bětka21

Ahoj, mně pomáhá přípravek od Aurum http://www.koloidnimineraly.cz/koloidni-stribro-10ppm.html :) zlepšení přislo brzo.

Reagovatpoděkovatnahlásit

21. února 2016, 11:43:35

kadiri

To je informovat širokou veřejnost, že jednoduchá půjčka byla nyní ven na 2% úrokové sazby, pouze jsou zapotřebí vážní lidé zaregistrovat. Kontaktní e-mail: ferdinandleofinance@gmail.com

30. března 2016, 02:10:38

Hanka

Já měla taky takový pupínky a máma mě řekla, ať zkusím konopí na to. Tak jsem koupila cannaderm a od nich aknea řadu a po pár měsících s maskama, pěnou, vodama a vším možným mám svatý klid!

6. dubna 2016, 15:09:54

Lída Malá

Tak to mas stesti ze ti nejaka kosmetika pomohla, to me nikdy ne tolik na 100% a to jsem toho vyzkousela hodne, az pak v salonu mo pomohla p. Páralová

11. července 2016, 20:04:20

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 61 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Dagie (Chronická zácpa) 2. prosince 2016, 20:56:21

A proč tedy nenapíšeš svou mailovou adresu, nebo telefon? Můj muž má také tyto potíže a… Diskutovat

• Petra Haluzová (Prsa) 30. listopadu 2016, 21:24:44

hezký večer, prosím máte někdo ozkoušené neco, co zabíra na rust prsou??? děkuji ::) Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 5. prosince 2016, 21:42:42

Nemyslím, že v tom nemám jasno, ja viem o čom píšeš, ale zaujímalo by ma či si sa… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.