Inzerce

tlak

Dobry den chtel jsem se zepta mi porad spatne mota se mi v hlave nejsem ve sve kuzi.Nedavno jsem si meril tlak mam 160na 70 myslite ze je to tim a dost jsem pribral vazim 110kg a merim 182 za posledni dva mesice jsenm pribral 10kg a problemi zacali dekuji

Inzerce
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 242 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Naďa (Chci zhubnout) 24. září 2018, 21:27:40

Nenabírám vůbec, váhu si udržuji... to jejich hubnutí je právě takové, že po skončení… Diskutovat

• Romana (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 21. září 2018, 13:59:46

Jinak chci ještě říct, že můj nevlastní táta sice neměl GB ale anaplastycký astrocytom,… Diskutovat

• Lenka (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 20. září 2018, 09:50:33

Dobrý den, taky se přidávám do diskuze na téma glioblastom. Můj tatínek, 63 let má… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.