Inzerce

Lázně po operaci kolene

Absolvovala jsem dvě operace ramene a nyní operaci kolene. Myslíte, že mám nárok na lázně?

Inzerce
Odpovědi
Alena28 poděkování

Dobrý den, absolvovala jsem operaci kolena, meniskus a ještě dalších 8 nalezení, už od května mě to bolelo a koleno jsem nemohla ohnout. V polovině července jsem absolvovala operaci kolene a od té doby pořád kulhám, bolí mě to, nemůžu ho narovnat. Mám nárok na lázně? Děkuji

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. září 2007, 11:12:05

aéla4 poděkování

moc dobra hra

24. ledna 2009, 11:49:10

Jana Drabešová3 poděkování

Dobry den.Je mi 41 let,v březnu jsem prodělala ženskou operaci adnexectomia bill.+lyse adhaesí.Celkova ma diagnoza byla N83.2, N80.1, K80.2, Z98.8, N73.6, 182.2. Chtěla bych se zeptat,zda mam narok na lazně.Děkuji Drabešová

14. dubna 2011, 10:14:27

Anna5 poděkování

Dobrý den, prosím za jak dlouho se můžu opalovat na sluníčku po artroskopii kolena. Lze už nyní jít na sluníčko týden po operaci s tím, že rány a koleno budou obvázány tedy přikryté? Děkuji za odpověď.

27. května 2012, 14:25:58

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 196 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Moon (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 21. září 2018, 10:34:50

Ahoj, čtvrté dítě bylo velkým překvapením (taková "nehoda"). Vůbec jsem nepřemýšlel… Diskutovat

• Dara (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 22. září 2018, 14:01:07

Ahojky Moone, tak tenhle tvůj příspěvek byl jako pohlazení. Já pořád řeším, jestli to… Diskutovat

• Demetrios (Lexaurin) 18. září 2018, 10:49:23

Lexaurin neni špatný tak pro fetaky, nic totiž vubec neřeší, pokud člověk nevyviji s… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.