Inzerce

Lázně po operaci kolene

Absolvovala jsem dvě operace ramene a nyní operaci kolene. Myslíte, že mám nárok na lázně?

Inzerce
Odpovědi
Alena23 poděkování

Dobrý den, absolvovala jsem operaci kolena, meniskus a ještě dalších 8 nalezení, už od května mě to bolelo a koleno jsem nemohla ohnout. V polovině července jsem absolvovala operaci kolene a od té doby pořád kulhám, bolí mě to, nemůžu ho narovnat. Mám nárok na lázně? Děkuji

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. září 2007, 11:12:05

aéla3 poděkování

moc dobra hra

24. ledna 2009, 11:49:10

Jana Drabešová3 poděkování

Dobry den.Je mi 41 let,v březnu jsem prodělala ženskou operaci adnexectomia bill.+lyse adhaesí.Celkova ma diagnoza byla N83.2, N80.1, K80.2, Z98.8, N73.6, 182.2. Chtěla bych se zeptat,zda mam narok na lazně.Děkuji Drabešová

14. dubna 2011, 10:14:27

Anna4 poděkování

Dobrý den, prosím za jak dlouho se můžu opalovat na sluníčku po artroskopii kolena. Lze už nyní jít na sluníčko týden po operaci s tím, že rány a koleno budou obvázány tedy přikryté? Děkuji za odpověď.

27. května 2012, 14:25:58

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 58 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petra Haluzová (Prsa) 30. listopadu 2016, 21:24:44

hezký večer, prosím máte někdo ozkoušené neco, co zabíra na rust prsou??? děkuji ::) Diskutovat

• ŽIVOT (darování orgánů) 4. prosince 2016, 05:58:38

Prosíííím, kdo daruje ledvinu? Diskutovat

• Lucie (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 5. prosince 2016, 11:23:57

Linod,děkuji.Soudím,že váš tatínek je velký bojovník,pokud zvládá tak dlouhé… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.