Inzerce

mononukleoza?!?!!!?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co mám dělat (nebo nedělat), když mám pozitivní testy na EB virus a zvětšenou slezinu. Játra mám v pořádku, podle krevních testů vše v normě.Díky!!

Inzerce
Odpovědi
saša

V první řadě posílit imunitní systém. V druhé zjistit jestli netrpíte cadidosou.

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. září 2006, 14:45:13

Ivča8 poděkování

Dobrý den, chtěla jsem vědět, co může EB virus provést miminku, tedy ještě nenarozenému. Jsem ve třináctém týdnu těhotenství a paní doktorka mi zjistila reaktivovaný virus v krvi. A taky co můžu dělat pro to, aby se situace zlepšila. Děkuji Ivča

17. října 2006, 11:37:12

lola3 poděkování

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,mám pozitivní testy na EB viry,ale játra a slezinu zvětšené nemám. MOnonukleosa u me asi uz probiha 2měs a s přerušením jsem necvičila 1měs. Hraju 1.ligu ve volejbalu a už jsem se vrátila k fyzické aktivitě,i když mám pozitivní testy. Může se mi něco stát? Díky

15. listopadu 2006, 16:21:41

Sandra1 poděkování

Ahoj, mohl byste mi prosím někdo z vás tady poradit, jestli do diety po mononukleóze patří i zákaz kouření? předem díky za odpověď

13. května 2008, 19:12:05

Hans2 poděkování

Dobrý den, chtěl bych se optat jak dlouho se nesmím líbat se svoji přítelkyní kdyz mám mononukleosu. Můžu jí líbáním nakazit?Předem děkuji za odpověď.

13. března 2009, 14:19:20

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Víte, jaká je Vaše hladina cholesterolu?
Zatím hlasovalo 85 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • jasně (Cystoskopie) 24. dubna 2017, 19:47:54

jasně i lekaří uvaději 15 až 30 minut takže lžete že to trvá 2 minuty ! přepokládám… Diskutovat

• Soňa (Vedlejší účinky antibiotik) 24. dubna 2017, 18:37:08

lepší je preventivně brát třeba ten Prolacton probiotika nenadělaj takovou paseku ba naopak Diskutovat

• Petr (zlomená klíční kost) 30. dubna 2017, 10:31:00

Rovněž mě potrápila zlomenina klíční kosti a dlouhodobě jsem bral wobenym, který mi dle… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.