Inzerce

mononukleoza?!?!!!?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co mám dělat (nebo nedělat), když mám pozitivní testy na EB virus a zvětšenou slezinu. Játra mám v pořádku, podle krevních testů vše v normě.Díky!!

Inzerce
Odpovědi
saša

V první řadě posílit imunitní systém. V druhé zjistit jestli netrpíte cadidosou.

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. září 2006, 14:45:13

Ivča8 poděkování

Dobrý den, chtěla jsem vědět, co může EB virus provést miminku, tedy ještě nenarozenému. Jsem ve třináctém týdnu těhotenství a paní doktorka mi zjistila reaktivovaný virus v krvi. A taky co můžu dělat pro to, aby se situace zlepšila. Děkuji Ivča

17. října 2006, 11:37:12

lola3 poděkování

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,mám pozitivní testy na EB viry,ale játra a slezinu zvětšené nemám. MOnonukleosa u me asi uz probiha 2měs a s přerušením jsem necvičila 1měs. Hraju 1.ligu ve volejbalu a už jsem se vrátila k fyzické aktivitě,i když mám pozitivní testy. Může se mi něco stát? Díky

15. listopadu 2006, 16:21:41

Sandra1 poděkování

Ahoj, mohl byste mi prosím někdo z vás tady poradit, jestli do diety po mononukleóze patří i zákaz kouření? předem díky za odpověď

13. května 2008, 19:12:05

Hans2 poděkování

Dobrý den, chtěl bych se optat jak dlouho se nesmím líbat se svoji přítelkyní kdyz mám mononukleosu. Můžu jí líbáním nakazit?Předem děkuji za odpověď.

13. března 2009, 14:19:20

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 57 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Niky (boule na zadku) 28. listopadu 2016, 21:20:26

Jestli je to na me tak boulicla teda nezmizela, ale nemam to uz tak bolestivy kdyz si sednu nebu… Diskutovat

• Klára (Vaginální Infekce) 28. listopadu 2016, 23:11:28

Není za co ráda jsem pomohla, přeju ať se toho rychle zbavíš vím co je s tím trápení..ale… Diskutovat

• Jean (třes před spánkem) 28. listopadu 2016, 18:07:42

je to zavádějící, chlamydie doktoři odmítají léčit, kdo to nechápe ať se neléčí,… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.