Inzerce

Syndrom carpálního tunelu

Mám stanovenou dg. SKT, čekám na potvrzení diagnozy na EMG, dg. bude potvrzena, protože to ani jinak být nemůže. Na noc si nově přikládám ortézy s dlahou a tím jsem vyřadila kruté noční bolesti. Ale potřebuji ještě překlenout lhůty mezi objednávkami. a operací. Prosila bych o doporučení prostředku, kterým bych si zmírňovala zánět nervů a šlach v dlani a prstech. Děkuji.

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Máte zkušenosti se syndromem vyhoření?
Zatím hlasovalo 10 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana (Oční klinika Horní Počernice ) 16. června 2017, 12:02:52

Byla jsem před rokem a půl a jsem spokojená - měla jsem taky kolem čtyř, po operaci jsem… Diskutovat

• andy (Odchlípení sítnice (Amotio retinae)) 17. června 2017, 14:37:09

hlavne si vaz zdrave druhe oko!! a davaj pozor na otrasy ,nerob nic adrenalinove.vsade velky pozor… Diskutovat

• Jitka (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 17. června 2017, 13:01:16

Terezo jak se vede? Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.