Inzerce

psoriaza

doporučuji, podívat se na stránky www.rychlehojeni.cz a www.lecba.info Hodně úspěchů v léčbě.

Inzerce
Odpovědi
chemik

Doporučuji, podívat se na stránky www.ry chlehojeni.cz a www.lecba.i nfo Hodně úspěchů.

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. května 2006, 15:12:15

Roman

ahoj, zkusil jsem ty přípravky a je to špica. Co se nepovedlo doktorum za poslední roky, Vermio beta a alfa zvládly za 4 dny.

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. května 2006, 13:59:28

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 51 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Vera (Xanax vysadenie, zly stav) 23. listopadu 2017, 14:16:36

Prosim vas dnes mi doktor dal xanax 0.5 a ani nevi co mi je.jestli mam neco na mozku bo v… Diskutovat

• Tomáš (Po trhání osmiček) 20. listopadu 2017, 11:28:00

Spodní osmička taky ok - dá se to v klidu vydržet na noc ibalgin a druhý den už na pivko :) Diskutovat

• Helliotron (Anxiolytika, sedativa, hypnotika) 18. listopadu 2017, 22:55:45

Docela keci v kleci co tu někteří píšou, bral jsem Zolpinox rok, pravidelně každej den. po… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.