Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Vysoký tlak a hučení v uších

Dobry den, mam 25 let a muj tlak se pohybuje kolem 140/90 coz je horni hranice normalniho tlaku. Mam ale problemy huceni v usich a to stale, zjistil jsem, ze je mozna urcita spojitost prave s vysokym tlakem, nemate nekdo s tim zkusenosti? Co delat proti tomu? A ten cesnek na snizeni se ji jak casto a kolik?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jarda
33x

Jediné co ti mohu poradit,je zajít k lékaři a začít léčit.Je mi 48 let a s hučením v uších jsem se setkal poprvně tak před rokem.Česnek a jiné genialní rady jsou tak trochu na nic,protože hučení v uších je podle mých informací spojeno uplně se vším. Může to být od krční páteře,ledvin,cení a jiné onemocnění.V současné chvíli jsem hospitalizován v nemocnici a dostávám kapačky.Mám po všech vyšetření CT mozku, rentgenu páteře a další ušní vyšetření. Zavěr mi byl sdělen takový,že v současné době nikdo přeně neví, jak to vniká a co s tím.Jednoznačná rada je se pokusit vyšetřením zjistit příčinu,ovšem mohou i nemusí na ni přijít.Úplným závěrem ti řeknu,že je to velice nepřijemné,ale v nejhorším případě se na budeš muset zvyknout.

také postižený
28x

občas mi taky šumí v uších, nejčasněji však v levém silněni než v pravém, nebo jenom v levém. Není to permanentní a navíc se mi nepodařilo vypozorovat jestli to má nějaké příčiny které bych přivodil vlastnáním jednáním. Šumění trvá vždy několik dnů. Bojím se, že se doba šumění s věkem prodlužuje. Naposledy mi šumělo v uších ráno po probuzení. TK mám 120/80 tedy to tlakem asi nebude. Zajímavé ale je, že si často lidi stěžují více na levé než pravé ucho. K lékařům nechodím a jak to tady čtu asi to vyjde na stejno. Možná by nám mohl dát alespoň morální podporu zde uvedený Odborný garant Prim. MUDr. Martin Herold ???

Danulla
13x

1. Čerstvá netřesková šťáva jako lék při nemocech uší: Netřeskové listy rozdrtíme v porcelánovém lékárenském hmoždíři a do šťávy namočíme vatový tampon, který vložíme do ucha při nedoslýchavosti, zvonění v uších. Při ušních zánětech u dětí nakapeme 2-3x denně do ucha několik kapek čerstvé šťávy. Můžeme lisovat šťávu z listů v lisu na česnek, ale nesmí být lis z hliníku ani hliníkových slitin natož železný, jediný dostupný a vyhovující je lis nerezový.

Vlasta
11x

Tak to hučení v uších je velký problém. Lékaři neví co s tím. Ba dokonce já i můj kamarád jsme hučení v uších dostali v nemocnici, když jsme byli na kapačkách kvůli zhoršujícímu se sluchu. Lékaři nasadili kapačky, aby se mi sluch nezhoršoval. Po dobu léčby (asi 10 let) se sluch podstatně zhoršil a při prvních kapačkách se dokonce mně i mému kamarádovi objevil šelest v uších (někdy je to hučení, jindy pískání a rúzné tóny). Lituji toho, že jsem se tenkrát nechal od lékařů ukecat k léčbě. Těžko mohou léčit něco, když neznají příčinu.

Soník
3x

Meniérovu chorobu vyloučili?

Kateřina Spíchalová
4x

Také bych to řešila s lékařem.

Hombre01
2x

boze ty si ale idiot kluku, lezim v nemocnici a mam kapacky.... Doporucuji zajit si k lekari, tak to je vlastni gol! Ja doporucuji detox tela, komplet jidelnicek.

Dušan
1x

Dobrý den, mám stejný problém s šumem ve vysokém tónu. Měl jsem nezměřitelný krevní tlak, posléze 245/135. Po stabilizace na urgentu jsem začal mít problém s hučením, šuměním, ale jen na levé straně. Kamarádka mi doporučila vyšší dávky magnesia+koupele(Míchá se epsomská sůl, himálajská sůl a jedlá soda, vše stejným dílem a 90 ml směsi se dá do vany horké vody, kde se máčíte 30 minut. Dodá to hořčík, síru, draslík a mnoho dalších minerálů, celým povrchem těla, doslova se minerály nasajete jako houba). Samozřejmě se už léčím na vysoký krevní tlak, poctivě. Zlepšil jsem životosprávu a hodně pohybu, to je zázrak. Někdy večer je šumění větší, tak občas použiji neorol 0,25, abych se nezbláznil. Tyto problémy mám 1 měsíc, tak snad se to spraví, prý to může odeznít, ale taky ne :-((( Nikdy jsem léky nebral, no a teď v 55 letech to hold začalo. Musíme bojovat. Mějte se pokud možno krásně. Dušan

BLEKII
17x

Ahoj kolegové, vysoký tlak mám od 25 let. Hučení v uších od 35 let. Přes den jsem v běžném hluku a hučení mi tolik nevadí, ale večer je to na zešílení. Používám dvě metody. První je usínání s rádiem v jednom uchu, ušní sluchátko protože nikdy nehučí obě uši naráz, s minimem zvuku. Druhý je, že mám vleže ruku pod hlavou a rukou dělám u ucha hluk - až mě to uspí. Nic jiného nechemického neznám. Někdy si musím dát přášky na zklidnění nervů.

PavelK
9x

Zkuste si stáhnout z webu v MP3 bílý šum-White noise. Nebo růžový, hnědý, šedý...Uložte na flashku a přehrávejte při spsní v přehrávači. Já si dálkovým ovladačem reguluju hlasitost a spím líp než batole :)

PavelK
8x

...anebo! Bydlení u jezu. To myslím vážně. Člověka to uklidňuje, protože to hučení není v našich hlavách-TO HUČÍ JEZ!!!

101

A nejakou Jezinku k tomu

Honza
1x

Ahoj tak na 99%jsem na tom stejně 😉

Jean
1x

poděkuj těm hlupákům, co tě léčí :-)

Jirka
6x

Zdravím Vás, koukám, že nejsem sám s tímto problémem. Mě je něco málo přes 50 let a s hučením v uších se trápím možná tak 35 let. Jak a proč nevím. Chodím občes k ušařovi, ale výsledek žádný. N aletošní vánoce jsem obdržel Gigimax a užívám ho. Podle všeho by to mělo od šumění pomoci. Mám ale takový dojem že po užívání těchto tablet šumění zesílilo. Občas jsem z toho dosti nesvůj. Zkusím se objednat na kliniku na vyšetření zda mi pomůžou. Pokud by někdo měl nějakou lepší zkušenost rád ji vyzkouším.

Komár
17x

Milí přátelé,zdraví Vás Maruška.Trpím tinnitem 12let.Začalo to depresemi,nedostatkem spánku a nízkým tlakem.Brala jsem dlouhé roky Enelbin retard,posléze Microser,dále Cinnabene a nyní asi 3 měsíce Betaserc-16mg,3x denně.Mně dělá zle hluk jakkoli slabý,takže v šalině,autobusu apod mám v uších špunty a doma stejně můžu vyletět z kůže.Na ORL mně doktorka říká,že je nutno se s tím naučit žít,ale někdy jto šumění,píštění tak silné,že člověk pochybuje,zda to vydrží.Opravdu nejhorší je to v posteli,to v uchu slyším pulzovat krev.Béřu však prášky na spaní,tak za hodinu nevím o ničem.Zdravím Vás všechny a musíme vydržet-alesponˇ do švestek.

Bohumil
9x

Hučení v uších (silně slyšet proud vzduchu) skurečně lékaři nedovedou vyléčit. Pomáhá se silně předklonit a tak dýchat. Což je rada samozřejmě na houby. V noci spím celkem bez velkých problémů.

alfreda
3x

Dám všechno za to kdo mě poradí abych se toho hučení zbavila,mám dojem že se mně jako ucho ucpáví ,jako bych bylo pořád v lese

MIRI
15x

Já jsem měla do nedávna tlak v průměru 170/90 i více i přesto, že řadu let užívám potr.dopl. Alveo.Pomomohlo mi od mnoha problémů, ale od tlaku ne. Letos se objevily nové produkty s houbou Reischi. Postupně se mi tlak snížíl až na 117/60, takže jsem už 14 dní bez prášků a tlak mám 140/70. Takový jsem neměla nikdy. Léky s vedlejšími účinky jsem užívala 30 let. Houba má samožřejmě i další účinky. Výrobky jsou cenově dostupné, vysoké kvality. informace na [email protected]

veme
6x

Dobrý den, reaguji na váš článek o hučení v uších.Hučí mi taky v uších a myslím si,že je to tím tlakem asi, protože nějak od té doby co mám vys. tlak mi hučí v uších,děs a hruza.A myslíte ,že prášky co předepisuje dr. mají takové vedlejší škodlivé učinky?

ors-ors
4x

jsem starší důchodce šumění mám asi 20 let není nato žádný lék je třeba se naučit s tím žít je to ale těžké . Na vysoký tlak jsem užíval mnoho let Lokren který mi způsobil Zástavu srdce a těžko se z toho vzpamatovávám.

veme
5x

..říkám už dávno, že prášky jsou k ničemu....ten Lokrén mám také předepsaný...ale práškum se snažím celý život vyhýbat...ted zkouším místo léku pít zelený čaj .....ten snižuje krevní tlak, tak jsem zvědavá.....přeju pěkný den.....

květa
2x

Já beru Lokren už delší dobu,,několik let a ještě se mi tohle nestalo , kdo vám to řekl,že je to z Lokrenu? Už se údajně nevyrábí a je místo něho Betaxa

Cuhead

Vázěná paní , bohužel Vás musím vybést z omylu , tlak 140/70 neni nic co by bylo v pořádku. Jedna se o vysoký pulzní tlak ( tedy rozdil mezi systolou a diastolou ) ten pokud je větší nez 60 tak je to stejně vážná věc jako vysoký tlak. Takže Vám ve vašem zájmu doporučuji vrátit se k práškům.

IMRO
6x

jsem již pětašedesátilety a šumění v levém uchu se mě oběvilo loni na podzim,nejprve mě jsem měl za to,že to mám od dřívěuší staré nemoci již v dětském věku.(záněty stř.ucha) Něky ten šum mě připadá,jako když tichý kosmické záření - no,je to kmíchu ale je to tak.¨Pokud ovšem se s něčím přes den zabívám,tak ten šum nevnívám jakoby neexistoval,ale jakmile jsem v klidu,tak to opět to "zářeníní" poslouchám. Na štěstí,jakmile se chystám k spánku, a spánek mám dobrý,tak už žádný šum neslyším a až ráno-respetive pokud se probudím třeba v noci.Tedy,šum je,jen mimo spánku.Myslím,že není se třeba ničeho obávat aje třeba stím žít.Jen obdivuji lékařskou vědu,že dusud se nenašla konkretní příčina teto nemoci a tak předepisujou lékaři různé formy léky aniž by věděli určit konkrtní dijaknozu Budu vděčný najdel-li se způsob k vyléčení onoho " kosmického záření "ŠUMĚNÍ V UCHU. Zdravím a přeji všem postížením brzkého uzdravení Imro

Dan
34x

Je ucpaná cévka zásobující ušní nerv. Zředit a vyčistit krev a všechny problémy(civilizační) odplynou. Léky pomohou, ale nejsou řešení, pouze pro hlupáčky a peníze doktorům a farmaceutickému průmyslu.

evžen
13x

zdravím všechny, kdo má hučení v uších. Jsem asi rekordman nebot mě hučí v ušich už 42 let od svých 16 let . Z koušel jsem vše odstranění nosní přepážky,kokainové průplachy,prášky nic nezabralo. Zhoršuje se to při horečce, po alkoholu, strachu. pan doktor se mě jednou ptal kde slyším hučení zda v uších či v hlavě nedokázal jsem odpověd. V 16 letech mě zasáhl elektrický prod/ svářečka probíjela/ od této doby mi začalo hučet v uších,učím se s tím žít už zminovaných 42 let. vím kdy se toho zbavím definitivně až mé tělo opustí tento svět. jinak přeji hodně uspěchů Všem s touto nemocí.

Alena Majcherová
1x

Zředit a vyčistit krev - poradíte mi jak a čím prosím, jak na to? Děkuji vám, taky se trápím, ucpávají se mi cévy, budu vám za radu moc vděčná. Jako mám na mysli přesně čím zředit a čím ji vyčistit a jak dlouho.

Evita
3x

Jsem čerstvě postižená hučením v uchu a to 4 dny.Dnes u ušního,myslela jsem, že mi jen propláchne uši,ale to nebylo třeba. Dělala mi různé pokusy hokusy na zvuky, nakonec mi prdla inj. B12 a dala prášky - jeden na alergii,ač ji vůbec nemám, ale co kdyby že? A druhý již zde zmíněný Betaserc, ten má snad pomoci. Ale prý to bude trvat několik týdnů. Dost mi to hučení vadí při práci, mám v uchu i vzdálenou ozvěnu svého hlasu - má to tady taky někdo? Připadá mi to večer, jako kdybych ležela těsně vedle dálnice. Jen doufám, že se to časem nezhorší, jsem z toho docela nervozní.

marie
11x

před měsícem jsem začala intenzivně cvičit, posilovat protože mám děsnou pátěř a žádný svaly, od té doby se mi vrací na několik dní hučení v uších a tlak jako by mi měla prasknout hlava, navíc taky slyším vlastní hlas zevnitř a večer i puls krve v těle, jakoby se uši obrátily a poslouchaly co se děje vevnitř ne venku. Nechci přestat cvičit ale pokud to takhle půjde dál, přestanu a uvidím jestli to pomůže. měla jsem docela strach jestli to není předzvěst mrtvice, protože mám najednou i potíže s motorikou - špatný odhad vzdálenosti.

Marie
7x

Dobry den, ja tomu rikam ze mam v uchu pracku. Mam to v levem uchu. Driv to hucelo jen v noci ted to huci neustale. Zacinam hur slyset jelikoz nejdriv slysim huceni a pak az ostatni zvuky. Je mi teda 27. Tak me to strasne stve. Doktorka co mi delala ultrazvuk na stranach krku, mi rekla, ze elasticita mych ven je jak u staryho cloveka. Ze mam slaby film na stenach ven. Jak nejsou elasticky tak to rezonuje o kost, tak z toho pry to huceni. Nekdy si zmacknu na krku a huceni zmizne, ale to nedoporucuji delat, to nebude reseni :-) Doporucila mi se lecit na kardiologii ze mam asi pravdepodobne kolisavy tlak a tim se to zhorsuje. Vsem preju aby se z toho nezcvokli a pekny den.

kačaba
12x

dobrý den, četla jsem všechny vaše komentáře a jsem asi trochu mimo. myslela jsem že mi hučí v uchu ale mám jiné příznaky. hned vedle levého ucha mi děsným způsobem proudí velmi nahlas krev a v krku se mi udělá klapka a hlava jakoby se naplní a jen čekám až vybouchne. trvá to chvíli a pak dobrý. stáváse mi to většinou večer. na ct mi řekly že dobrý na ušnim taky takže jsem asi hypochondr (ani nevim jak se to piše) ale připadam si tak. kdyby jste někdo měl něco podobného a věděl co to je, napište, budu rada.

simito
1x

Mám stejný problém....jak jste na tom vy?

Simito
1x

Mám úplně stejný problém.Je u vás něco nového?

jirkamzp
11x

Dobrý den,jsen čerstvý padesátník a s tímto problémem se potýkám skoro 30let. Prostě po návratu z vojny mě začlo šumět v levém uchu a už nikdy nepřestalo.Jako když otevřete limonádu a přiložíte k uchu.Podstoupil jsem pilocarpinovou léčbu(10 injekcí po kterých jsem slintal jak bernardýn) a pak přes známého jsem podstoupil 10x hyperbarickou komoru která měla krev okysličit a něco s tím vnitřkem ucha udělat.Nepovedlo se.Po nabídce lékaře na prášky na uklidnění jsem pochopil že se s tím musím naučit žít.Občas to zesílí a jakoby tlačí do ucha,po třech čtyřech dnech se to vrátí do "normálu". Žít se s tím opravdu dá pokud i Vaše okolí je tolerantní když se často ptám "CO?". Nejhorší je to ve společnosti kde jeden mluví přes druhého a já přeslechávám sykavky. Kdybyste někdo věděl o metodě jak se toho zbavit jdu do toho. Tak se jen modlím aby to po padesátce nepostihlo i druhé ucho protože pak je to na mašli. Takže hlavu vzhůru,jsou horší věci než limonáda v uchu.

jarda
3x

je mi 53 a hučí mi už obou, a na mašli memyslim a proto je dobře se stím vyrovnat čauda.

Runka
7x

vážení, tak jsem si přečetla vaše příspěvky a musím Vám sdělit že i já mám problémy s ušima a již kolik let. V současné době již přes tři měsíce, ale nemám ani čas jít na infúze do nemocnice. Potřebovala bych, zda-li bude možné aby mě paní doktorka napíchala enelbin při docházce do zaměstnání. Mám též šumění v uchu a horší je, že mám pocit jako když mám hlavu v igelitovém pytlíku nebo dlaňa na uchu či něco podobného. Též se ptám "Co?". Když je klid, slyším dobře. Ale při nějakém hluku nerozumím co kdo říká a stane se, že ani je-li to z větší vzdálenosti nevím jestli je to hlas ženy či muže. S tímto se ale naučit žít je hroné. Je mě též více jak 50let, prošla jsem všechny možné vyšetření a stále nevědí od čeho to je. Tlak mám normální někdy dokonce nižší. Mám to už možná 15 let. Betaserc 16 nepomáhá. Pouze infúze na nějakou chvíli mě uleví. Tak Vás všechny zdravím a přeji si, aby již nám všem bylo pomoženo. Je to nepříjmné.

Maruška Z.
3x

Zdravím Vás všechny.Začalo mi také hučet v hlavě nebo v uších-to právě nemůžu zjistit.Jsem na tom tak,že přes den nic nevnímám,jen slabě zastřené levé ucho.Ale v noci slyším hukot.Jsem z toho na nervy.Myslíte si, že je to možné spojené se stresem? Brala jsem antidepresiva a jsem poněkud opět vystresovaná a neurotická.Je možné,aby to bylo stresového původu? Tlak mám normální, léčím se ale na zánět žaludku. Jak jsem na tom v porovnání s vámi ostatními, když přes den jsem v pohodě a jen při tichu v noci slyším hukot? Zkoušeli jste špunty do uší? Já jsem si je dnes koupila,tak pak dám vědět.

Marunka
2x

Je mi 29 let,hukot v uchu mám již měsíc a jsem z toho úplně na nervy,nejhorší to je večer a když jsem sama beru Betaserc,pomohl mi jen od závratí a nevolností ale hukot ten je neustálý za celý měsíc jsem se vyspala jen 2x v tichu.No hrůza,nevím co dál.Zaútočím na svou ušařku a projdu všemi možnými vyšetřeními přece to musí být nějaká reakce na něco co není v těle v pořádku.

jamilen

Dobrý den.Je mi 65 a od 35 se léčím s vysokým tlakem. Hučení v uších mám snad stále a nejhorší je to opravdu večer. Slyším vlastní tep a šustot polštáře je velmi silný. Nyní se mi začalo projevovat, když telefonuji mobilem, bouchání, tedy dost velké rány, když mám sluchátko u pravého ucha. Nejde to na tu stranu, tak mohu jen na levou. Pokud by mi to začalo i na druhé straně, tak nemohu telefonovat vůbec. Nedá se to překonat. Na ORL nic nenašli. Má někdo podobnou zkušenost ? ♫

Jana
9x

Já jsem pacientka s chronickým únavovým syndromem, a protože se ze všech sil snažím zvládat život jak to jde, většinou optimisticky, nenacházím v odborných kruzích podporu. Několik roků jsem nepracovala, nešlo to, ale protože mi chybí roky k nároku na důchod, snažila jsem se je odpracovat, neměla jsem ale štěstí na dobré zaměstnání, takže to poslední, co jsem dělala, bylo pomocná čerpadlářka u benzínky. Už jednou jsem hučení v uchu zažila, nyní po l4-ti dnech práce všeho druhu včetně údržbářských, a dvanácti hodinových směn jsem do toho spadla znovu, a víc než předtím. Myslím, že to má souvislost s přepínáním se. Proto všem, kdo si to přečtou radím, netlačte na sebe, člověk sice zvládne hodně, ale za takovou cenu se to nevyplatí.

Kesus
1x

DD, je více jak 65 let,mám problém tak jako vy, cítím stále svůj tep nejvíce do levého ucha, dříve jsem to pociťovala nejvíce v klidu, teď i v hluku, snažím se to nevnímat, mohu odpočítávat svůj tep a stále č,č,č, atd., přesně jak mi tep pulsuje v hlavě někdy jako v úle, vynervovaná když cítím hodně zrychlený tep, nebo dokonce nepravidelný, přeskakování, užívám dlouhodobě Lokren, Micardis a Prestarium - na tlak. v loni najednou velmi zurychlený tep a tlak u srdce, v nemocnici zjištěna fibrilace síně, srovnalo se to než došlo k nějakému zásahu,m nyní před měsícem se to opakovalo (má být pomoc snad do 24 hodin) ale zase v nemocnici při vyšetření srovnalo, jen výměna léků (místo Lokrenu - Vasocardin) a teď se mě zdá že o svém srdci vím více jak dříve, někdy i zadýchávání, pak se vynervuji a změřím vyšší tlak - nevím zda to není na základě změny z locrenu na Vicardis.S tepáním v uchu jsem se léčila na ušním, vždy nesčetně vyšetření, různé prášky, nic se mě nezměnilo, proto jsem tam přestala chodit. Nikdo mě k tomu nic neřekne, jen na neurologii mě jedna paní doktorka vysvětlila, že mám zřejmě sluchovod velice blízko tepny a proto cítím tolik ten tep - ale proč to nebylo před 60 rokem?

sawe
3x

je mi 46 hučení v uších mam asi 5let je to hrozný. mam vysoký krevní tlak175/105.užívám bisoprolol a ramipril,na internim mi pan doktor řekl že to bude od krční páteře.a na neurolgii mi pani doktorka řekla že to bude od vysokýho krevního tlaku, tak co si včil vybrat.fakt je že páteř mam špatnou . dg: M511 On. lumb aj. meziob. pl. s radic. když tak porad´te co stím rudaodraz@seznam .cz

Saxicola
3x

Dobrý den, je mi čersvě 19let a dnes jsem se probudila s hučením v uších. Je to zvláštní, ale v hlasitém prosředí je to horší. V tichu jsem si toho skoro nevšimla. Navíc mám dojem, jakby se intenzita zvuků měnila. Před nedávnem jem téměř omdlela, Dr. mi řeka, že mám asi kolísavý krevní tlak (což je podle mě velký problém, ona se tvářila, jakoby vše bylo v pohodě) Naměřila mi 120/90, takže se ani má teorie o nízkém tlaku nepotrvdila. O hučení už jsem z několika zdrojů četla, že je to příznak vysokého TK. Navíc se mi stává, že cítím vůně i hutě, o kterých ale vím, že v tu chvíli nikde v okolí nejsou. Můj mozek si je prostě "vymýšlí". Vážně z tho mám strach...

Blekii

běž na CT mozku, a neboj, nebolí to

Kačka
4x

Jsem rada ze nejsem sama ale je mit to velmi divne protoze je mi teprve 15 jednou jsem slysela vecer piskani v pravem uchu.Rano jsem nic neslysela a najednou mi jakoby prave ucho zalehlo a byl tam divny tlak.Pote jsem to citila v obou usich a nakonec jen v levem ale to mam stale a tlak na ucho se zvetsuje.Docela se bojim a nevim co mam delat kdyz doktori nic nenasli....Nejradsi bych byla kdybych nasla nejakou prirodni metodu, ale zatim mi nic nepomaha:-( .

Blekii
14x

Ahoj, psal jsem tu v roce 2007 a dnes mám částečné řešení. Vyplývá z poznatků Dr.E.Walkera (anglie dožil se 118let), že střeva jsou odpovědné za vše v těle. Koupil jsem si "****ix" a hučení je o polovinu menší. Je to neuvěřitelné a víte jaká je to úleva?

dj
3x

doplň další písmenka, nejlépe první dvě

blekii
1x

colonix

monika
1x

Co ze ste si to koupil?Prosim za odpoved.Dekuji

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce