Inzerce

nitrazepam

Mela bych dotaz jak se zbavit abstinencnich priznaku z nedostatku nitrazepamu?Nahrazujeme ho Oxazepamem,na noc Stilnoxem?Abstaky pretrvavaji i kdyz mame zrusit jeste pul tablety ,Dekuji za odpoved.

Inzerce
Odpovědi
zdena

Zajímá mě, jak se dostat z nitrazepamu, beru ho mnoho let a přestal se vyrábět, zajímá mě, čím ho nahradit a jaké mají pacienti zkušennosti s jeho nahrazením.

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. listopadu 2007, 17:27:12

Iva:

Milá Zdeno, měla jsem ten samý problém a vyřešil to až detox. Nitrazepam se dále vyrábí, ale u nás je zakázaný. Je možno sehnat na Slovensku.

11. ledna 2008, 16:09:02

honza1 poděkování

Jen tak mezi námi... nitrazepam se přestal vyrábět protože zápory převážily klady. Je nebezpečný - viz onen vykřičník červený na balení Nitrazepamu Slovakofarma 10 mg. Je jako jeden z mýála benzodiazepinů toxický pro játra, má dlouhou dobu působení a je silně návykový. (má určitý vztah mezi opiátovým systémem v mozku - proto "euforie" ) Pokud jde o náhradu tak diazepam je zhruba ekvipotentní. Tzn. 10 mg diazepamu se rovná zhruba 10 mg nitrazepamu. Oxazepam, lexaurin, neurol, stilnox... jsou slabé :) zkuste diazepam ;)

5. července 2015, 09:50:51

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 83 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jaroslav Spurný léčitel - píší o něm všude na webu: (Léčitelé a bylinkáři) 8. prosince 2016, 00:00:23

Pan Jaroslav Spurný - prý léčitel: toto jsem našel na webu, hm, zajímavé, takže je to… Diskutovat

• Jean (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 6. prosince 2016, 10:08:12

Ahoj , je to složité a proto to tady nemůžu psát, ale je potřeba také změna životosprávy… Diskutovat

• Kamila (vyhřezlá plotýnka) 8. prosince 2016, 15:19:06

Dobrý den, pro "navrácení" plotýnky zpět doporučuji - z vlastní zkušenosti !!!! cvičení… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.